Poliüretan Tekerlekli EA Serisi Poliamid Tekerlekli EA Serisi Döküm üzeri Poliüretan Kaplı EV Serisi Döküm Üzeri Poliüretan Kaplı EA Serisi Döküm Üzeri Kauçuk Kaplı EA Serisi Döküm Tekerlekli EV Serisi Çift Poliüretan Tekerlekli EW Serisi Çift Poliüretan Tekerlekli EJ Serisi Çift Poliamid Tekerlekli EJ Serisi Çift Döküm Tekerlekli EJ Serisi Balık Sırtı Poliüretan Kaplı EA Serisi Alüminyum Üzeri Poliüretan Kaplı EA Serisi  Döküm Tekerlekli EA Serisi

Ekstra Ağır Sanayi Tekerlekleri

Toplam 106 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8

Ekstra Ağır Sanayi Tekerlekleri

Ağır sanayi tekerlekleri, zor yükleri taşımak ve beklenmedik dirençlere karşı koymak için tasarlanmış tekerleklerdir. Ağır tip sanayi tekerleklerini ayıran en önemli özellikler teker maşasının malzemesi, döner bilya yatağının yapısı ve çapı, rulman tipi ve çapı, teker kasnak malzemesi, teker kaplama malzemesidir.  E- tekerlek sayfamızda, tekerlekler kategorisi altında ekstra ağır sanayi tekerlekleri kategorisi altında ihtiyacınıza uygun dayanıklı ekstra ağır sanayi tekerlek çeşitlerini bulabilirsiniz.

Ekstra ağır sanayi tekerlekleri arasında, tek tekerlekli ve çift tekerlekli alternatiflerimiz mevcuttur. Döküm tekerlekli EV serisi ve Döküm üzeri poliüretan kaplı EV serisi tek tekerlekli seçeneklerimizdir. Oynak tabla bağlantılı, oynak frenli tabla bağlantılı ve sabit maşalı seçenekleri vardır. Döküm üzeri poliüretan kaplı tekerlekler, titreşimi absorbe etme özelliği oldukça yüksektir. Ekstra ağır sanayi tekerleği olan döküm üzeri poliüretan kaplı tekerlekler, darbelere karşı dayanıklı, aşınma direnci yüksek, kullanıldığı zemine zarar vermeden çalışır, iz bırakmaz. Petrol ürünleri ve mineral yağlar dışında çok sayıda kimyasal maddeye karşı dayanıklıdır.

Döküm tekerlekli EJ serisi, Çift poliüretan tekerlekli EJ serisi, çift poliamid tekerlekli EJ serisi, çiift poliüretan tekerlekli EW serisi çift tekerlekli seçeneklerimizdir. Çiftli tekerleklerin taşıma kapasiteleri oldukça yüksektir. Darbelere karşı dayanıklıdırlar. Otomotiv sektöründe, tarım makinalarında oldukça sık kullanılan ekstra ağır sanayi tekerlekleri dir.

E-tekerlek, üretiminizin hiç durmaması ve işlerinizi kolaylaştırmak için her zaman yanınızdadır. Tekerlek kategorisindeki ürünlerimizi inceleyerek, kolayca sipariş verebilirsiniz. E-tekerlek, tekerlek alternatiflerinin yanında fabrikalarda yüksek sesleri engelleyecek ve sizlere uygun çalışma ortamını yaratacak titreşim takozlarını da adresinize kadar teslim etmektedir. Uygun ödeme ve hızlı kargo seçenekleri ile e-tekerlek hep yanınızda!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.