Poliüretan Transpalet Tekerlekleri Poliamid Transpalet Tekerlekleri Alüminyum Üzeri Kauçuk Kaplı Transpalet Tekerlekleri

Transpalet Tekerlekleri

Toplam 50 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Transpalet Tekeri Nedir?

Depo ya da hangar gibi alanlarda paletleri ya da ağır malzemeleri taşımak amacıyla kullanılan transpaletler yaygın olarak insan gücüyle kullanılır. Fakat motor gücüyle çalışan modeller de mevcuttur. Elektrikli ya da benzinli transpalet modelleri, insan gücüyle çalışan transpalet modellerine göre daha ağır yükleri taşıyabilir. Bu sebeple daha pahalı oldukları söyleyebilir. Hem transpalet malzemeleri hem de tekerlek malzemeleri birbirinden farklı olabilir ve malzeme türü taşıma kapasitesini doğrudan etkiler.

 

Transpalet iki büyük ön ve iki küçük arka olmak üzere toplam 4 tekerlek üzerinde taşınır. Tekerleklerin herhangi bir nedenle arızalanması durumunda tekerlek değişimi yapılabilir. Değişim son derece kolaydır ve yalnızca tekerlekleri i̇nternet üzerinden sipariş etmek yeterlidir. Eğer siz de i̇nternet üzerinden transpalet tekeri sipariş etmek isterseniz, alanının lider online mağazası e-Tekerlek.com’u tercih edebilirsiniz.

Transpalet Tekeri Özellikleri

Pek çok farklı malzemeden üretilebilen transpalet tekerlerinde en sık tercih edilen malzemeler sırasıyla poliüretan, kauçuk ve poliamid olarak karşımıza çıkar. Poliamid bu malzemeler arasında en uygun fiyatlı olandır.

Poliüretan Transpalet Tekeri

Poliüretan tekerlekler hem sert zeminlerde hem de yumuşak zeminlerde kullanılabilir. Darbeleri emici özelliktedir ve sürüş sırasında son derece sessizdir. Yuvarlanma direnci düşüktür ve taşıma kolaylığı sağlar. Küçük engelleri aşabilir, aşınmaya karşı dirençlidir. Bilya rulmanlı olarak üretilen poliüretan transpalet tekerleri iz bırakmaz bir yapıya sahiptir. -20 ila +70 arası sıcaklıklarda çalışabilir.

Kauçuk Transpalet Tekeri

Bilya rulmanlı olarak üretilen kauçuk transpalet tekeri tıpkı poliüretan tekerler gibi sessiz hareket eder. Göbek kısmı metal ya da alüminyum olabilir, dönüşü son derece kolaydır. -20 ila +60 derece arası sıcaklıklarda çalışabilir.

 

Transpaletlerde tekerlekler doğrudan zemine temas ettiğinden ve bütün yükü taşıdığından, zaman içerisinde yıpranması normal karşılanır. Siz de ön ve arka tekerlek değişimi gereken durumlarda kauçuk, poliüretan ve poliamid tekerlekler için yedek parça desteğini e-Tekerlek.com üzerinden alabilirsiniz.

Transpalet Tekeri Ölçüleri

Transpalet tekerlerinin ölçüleri taşıma kapasitesini doğrudan etkiler. Ayrıca ölçüler ve taşıma kapasitesi kullanılan malzemeye göre de değişiklik gösterebilir. e-Tekerlek.com üzerinden ulaşabileceğiniz tekerlek türleri ve transpalet tekeri ölçüleri şu şekildedir:

 

  • Alüminyum Üzeri Poliüretan: Çap 100 mm - 200 mm arası.
  • Alüminyum Üzeri Kauçuk: 125 mm - 200 mm arası.
  • Döküm Üzeri Poliüretan: 70 mm - 200 mm arası.
  • Poliamid Üzeri Poliüretan: 200 mm.
  • Poliamid: 70 mm - 200 mm arası.

 

Söz konusu ölçülerde genel standartların değişmesine bağlı olarak değişiklikler meydana gelebilir. Ayrıca online mağazamız üzerinde yer alan ürünlerin stok durumu düzenli olarak güncellenir. Talepleriniz ya da ihtiyaçlarınız doğrultusunda bilgi almak için e-Tekerlek uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Transpalet Tekerleri En İyi Fiyat İle e-Tekerlek.com’da!

Farklı malzemeler ve farklı ölçüler ile üretilmiş transpalet tekerleri ve tüm tekerlek ihtiyaçlarınıza karşılık veren geniş ürün gamı ile e-Tekerlek.com, 20 yılı aşkın sektör tecrübesi ile tekerlek yedek parça ihtiyacını karşılamaya devam ediyor. Siz de ihtiyacınız olan ürünlere ulaşmak ve alışverişinizi en iyi transpalet tekeri fiyatları ile tamamlamak isterseniz, e-Tekerlek.com’u tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.