Poliüretan Transpalet Tekerlekleri Poliamid Transpalet Tekerlekleri Alüminyum Üzeri Kauçuk Kaplı Transpalet Tekerlekleri

Transpalet Tekerlekleri

Toplam 52 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Transpalet Tekerlekleri

Transpalet, paletleri ve ağır materyalleri hızlı ve kolay bir şekilde taşımak amacıyla üretilen taşıma araçlarıdır. Depolarda, fabrikalarda, iş yerlerinde transpalet en çok kullanılan araçlardandır. İnsan gücüyle veya motor gücüyle kullanılan transpaletler mevcuttur. Transpaletler özellikle paketlenmiş ve tek parça yüklerin düz bir zeminde,  kısa mesafelerde kaldırılması ve raflanması için kullanılan pratik bir araçtır. Bu araçta yüklerin taşınmasını kolaylaştıran en önemli parça transpalet tekerlekleri dir.

E-tekerlek.com transpalet tekerlekleri konusunda uzmandır. Poliamid transpalet tekerlekleri seçeneklerini ve poliüretan transpalet tekerlekleri seçeneklerini sayfamızda yedek tekerlekler kategorisi altında bulabilirsiniz. ZBZ serisi poliamid rulmanlı transpalet tekerlekleri 70mm – 200mm çapları arasında üretilmiştir. VBP serisi döküm üzeri poliüretan kaplı rulmanlı transpalet tekerlekleri de 70mm – 200mm çapları arasındadır. Bu tekerlekler transpalet, forklift ve benzeri taşıma araçlarında yoğun olarak tercih edilen ürünlerimizin her biri, üzerinde iki adet rulmanı montajlı olarak gelmektedir.

E-tekerlek.com rahatça alışveriş yapabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Transpalet tekerleği seçerken tekerleklerin taşıma kapasitesine dikkat edilmelidir.  E-tekerlek.com sayfamızda yan alanda bulabileceğiniz arama seçenekleri ile taşıma kapasitesi, fiyat aralığı gibi özellikler arasından tercih edilen rakamlar arasından alternatifler otomatik olarak gösterilmektedir.  Teknik olarak her türlü soru için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.