Tabla Bağlantılı EC MKT Serisi Civata Bağlantılı EC MKT Serisi Tabla Bağlantılı EQ ZKP Serisi Civata Bağlantılı EQ ZKP Serisi Tabla Bağlantılı EC Medikal/Hastane Ekipmanları Serisi Pim Bağlantılı EC Medikal/Hastane Ekipmanları Serisi Delik Bağlantılı EC Medikal/Hastane Ekipmanları Serisi Civata Bağlantılı EC Medikal/Hastane Ekipmanları Serisi

Medikal / Hastane Ekipman Tekerlekleri

Toplam 29 ürün görüntüleniyor.
1 2

Medikal ve Hastane Ekipman Tekerlekleri 

Hastaların ve sağlık sektöründe çalışan kişilerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre tasarlanmış medikal ve hastane tekerleği seçeneklerini e-tekerlek.com da bulabilirsiniz. Tekerleklerimiz,  hastalar ve hastane çalışanları için her gün hayatı kolaylaştırmak için üretilmiştir. Medikal ve hastane tekerleklerimiz ile hastane çalışanları çok daha hızlı hareket etme gücüne sahiptirler.

Tekerlekler kategorisi altında medikal ve hastane tekeri seçeneklerimize ulaşabilirsiniz.  EC medikal ve hastane ekipmanları serisinde, tabla bağlantılı, pim bağlantılı, delik bağlantılı ve cıvata bağlantılı tekerleklerimiz bulunmaktadır. Hastane ekipman tekerleklerimiz, plastik gövdeli maşa ve  termoplastik kauçuk kaplı tekerden oluşmaktadır. Termoplastik kauçuk tekerlekler yüksek derecede hareket etme kabiliyetine sahiptirler. Düşük sesle gürültüsüz çalışmaları hastane ortamı için uygundur.  Hastane ekipmanları için özel olarak tasarlanan tekerleklerimiz çalıştıkları zemine zarar vermez ve iz bırakmazlar. Medikal ve hastane tekerleklerimizin en büyük özelliklerinden biri çok sayıda kimyasal maddeye karşı dayanıklı olmalarıdır.

Sedyelerde, ilaç arabalarında, acil arabalarında, serum askılarında, muayene lambalarında, dolaplarda ve yataklarda kullanılan tekerlekler zor koşullarda çalışan hastane çalışanlarının işlerini hafifletmeyi amaçlamaktadır.

E-tekerlek.com sağlık sektörü için özel tasarlanmış tekerlek seçenekleri ile size hizmet vermektedir. Firma olarak felsefemiz sadece kaliteli ürünleri, uygun fiyata, en uygun koşullarda ve en kısa zamanda müşterilerimize ulaştırmaktır. Medikal ve hastane ekipmanları için uygun olan yedek tekerlek seçeneklerimiz de mevcuttur. E-tekerlek.com kapıda ödeme seçeneğini müşterilerine sunmaktadır. Dilerseniz kredi kartı ile 9 taksit imkanından faydalanabilir, dilerseniz kapıda nakit ödeme seçeneği ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sağlıklı günler, keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.