Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Tekerlekler Transpalet Tekerlekleri Termoplastik Kauçuk Tekerlekler Siyah Plastik Tekerlekler Şeffaf Tekerlekler PVC Tekerlekler Poliamid Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Poliamid Tekerlekler Mavi Elastik Kauçuk Tekerlekler Kauçuk Kaplı Tekerlekler Havalı Tekerlekler Gri Kauçuk Kaplı Tekerlekler El Arabası Tekerlekleri Döküm Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Döküm Tekerlekler Alüminyum Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler

ZMRMm serisi rulmanlı, poliamid kasnaklı ve elastik mavi kauçuk kaplı tekerleklerimiz 100mm ve 125mm çaplarında üretilmiştir. Çok farklı uygulamalarda kullanılan çok popüler ürünlerdir.

Mavi Elastik Kauçuk Tekerlekler

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Mavi Elastik Kauçuk Tekerlekler

Elastik kauçuk tekerlekler oldukça yüksek taşıma kapasitesi ve yüksek derecede hareket kabiliyetine sahip olan tekerleklerdir.  Özel kauçuk karışıma sahip malzemesi çalıştığı zemine zarar vermeme özelliğine sahiptir ve iz bırakmaz. Yüksek ağınma dayanıklılığında oldukça düşük ilk hareket ve yürüme direnci gösterir. Mavi renkte olan bu elastik kauçuk tekerlekler çok sayıda kimyasal maddeye karşı dayanıklıdır. -20°C / +60°C arası sıcaklıklarda kullanılabilirler. ZMRMm serisi rulmanlı, poliamid kasnaklı ve elastik mavi kauçuk kaplı tekerlekler 100mm ve 125mm çaplarında üretilmiştir. Yedek tekerlekler kategorisinde bulunan mavi elastik kauçuk tekerlekler özellikle stand tekerleği olarak kullanılmaktadırlar.

Güvenilir alışveriş sitemiz e-tekerlek, sizlere hızlı alışveriş imkanı sağlamaktadır. Mavi elastik kauçuk tekerlekler yanında çok satan ürünlerimizi ve indirimdeki ürünlerimizi www.e-tekerlek.com sayfamızdan inceleyerek ihtiyacınız olan yedek parçalara uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Farklı ebatlarda bulabileceğiniz profil ayakları ve tapaları uygun fiyatları ile kapınıza kadar gelmektedir. E-tekerlek ile isterseniz kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz isterseniz kapıda nakit ödeme seçeneği ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.