Metal Tutamak Siyah Alüminyum Sustalı Kol Plastik Yıldız Tutamak Plastik Küre Tutamak Plastik Kelebek Tutamak Plastik Tutamak Kapaklı Alüminyum 3 Kollu Çark Tırnaklı Volan / Çark Plastik Yonca Plastik Sustalı Kol Plastik Kulp Tutamak Plastik Döner Volan Kolu Plastik Çark / Volan Paslanmaz Sustalı Kollar Metal Döner Volan Kolu Katlanır Volan Kolu Katlanır Kollu Alüminyum Çark Döküm Volan / Çark Döküm Kol Delikli Plastik Tutamak Bakalit Yıldız / Kelebek Bakalit Yaprak Bakalit Topuz / Küre Bakalit Kulp Tutamak Bakalit Kollu Volan / Çark Bakalit Kol / Silindir Bakalit Dolu Volan / Çark Alüminyum Volan / Çark Alüminyum Kulp Tutamak 4 Köşe Plastik Tutamak Plastik T Kol Plastik Gömme Tutamak Alüminyum El Topuzu Zamak Tutamak

BKV serisi bakalit volan / çarklarımız 100mm-125mm-150mm-175mm-200mm çap seçeneklerinde üretilmektedir. Yağlara, greslere ve solventlere dayanıklı olup -30°C / +120°C sıcaklıkta çalışabilir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Bakalit Dolu Volan / Çark

Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Bakalit Dolu Volan/ Çark

Bakalit, sanayi malzemelerinde çok sık kullanılan bir malzemedir. Bakalit volanlar, bakalit çark olarak ta adlandırılmaktadır. E-tekerlek, kulp/tutamak kategorisi altında farklı malzemelerden yapılmış makine çarkı çeşitlerini sizlere sunmaktadır. Bunlardan en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında olan BKV serisi bakalit dolu volan (bakalit dolu çark) 100mm, 125mm, 150mm, 175mm, 200mm çap seçeneklerinde üretilmiştir. Bakalit dolu volan yağlara ve solventlere karşı dayanıklı olması sebebiyle pek çok sektörde tercih edilen ürünlerdir. Bakalit dolu çark  -30°C ve  +120°C arası sıcaklıkta çalışabilir.Bakalit çark seçiminde dikkat edilmesi gereken ölçüler, çap, göbek yüksekliği, göbek çapı ve burç çapıdır.

Güvenilir alışveriş sitemiz e-tekerlek, sizlere hızlı alışveriş imkanı sağlamaktadır. Bakalit makine çarkları ile çok satan ürünlerimizi ve indirimdeki ürünlerimizi www.e-tekerlek.com sayfamızdan inceleyerek ihtiyacınız olan yedek parçalara uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Farklı ebatlarda bulabileceğiniz profil ayakları ve tapaları uygun fiyatları ile kapınıza kadar gelmektedir. E-tekerlek ile isterseniz kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz isterseniz kapıda nakit ödeme seçeneği ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.