Bakalit Yıldız / Kelebek Bakalit Yaprak Bakalit Topuz / Küre Plastik Kulp Tutamak Bakalit Kulp Tutamak Alüminyum Kulp Tutamak Bakalit Kol / Silindir Bakalit Kollu Volan / Çark Plastik Çark / Volan Bakalit Dolu Volan / Çark Alüminyum Volan / Çark Döküm Volan / Çark Tırnaklı Volan / Çark Plastik Döner Volan Kolu Katlanır Volan Kolu Metal Sustalı Kol Plastik Sustalı Kol Metal Döner Volan Kolu Plastik Yonca Paslanmaz Sustalı Kollar Döküm Kol 4 Köşe Plastik Tutamak Delikli Plastik Tutamak

BKV serisi bakalit volan / çarklarımız 100mm-125mm-150mm-175mm-200mm çap seçeneklerinde üretilmektedir. Yağlara, greslere ve solventlere dayanıklı olup -30°C / +120°C sıcaklıkta çalışabilir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Bakalit Dolu Volan/ Çark

Bakalit, sanayi malzemelerinde çok sık kullanılan bir malzemedir. Bakalit volanlar, bakalit çark olarak ta adlandırılmaktadır. E-tekerlek, kulp/tutamak kategorisi altında farklı malzemelerden yapılmış makine çarkı çeşitlerini sizlere sunmaktadır. Bunlardan en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında olan BKV serisi bakalit dolu volan (bakalit dolu çark) 100mm, 125mm, 150mm, 175mm, 200mm çap seçeneklerinde üretilmiştir. Bakalit dolu volan yağlara ve solventlere karşı dayanıklı olması sebebiyle pek çok sektörde tercih edilen ürünlerdir. Bakalit dolu çark  -30°C ve  +120°C arası sıcaklıkta çalışabilir.Bakalit çark seçiminde dikkat edilmesi gereken ölçüler, çap, göbek yüksekliği, göbek çapı ve burç çapıdır.

Güvenilir alışveriş sitemiz e-tekerlek, sizlere hızlı alışveriş imkanı sağlamaktadır. Bakalit makine çarkları ile çok satan ürünlerimizi ve indirimdeki ürünlerimizi www.e-tekerlek.com sayfamızdan inceleyerek ihtiyacınız olan yedek parçalara uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Farklı ebatlarda bulabileceğiniz profil ayakları ve tapaları uygun fiyatları ile kapınıza kadar gelmektedir. E-tekerlek ile isterseniz kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz isterseniz kapıda nakit ödeme seçeneği ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.