Alüminyum Volan Çark Turuncu Alüminyum Volan Çark Krom Alüminyum Volan / Çark

AV serisi alüminyum volanlarımız 80mm-100mm-125mm-150mm-175mm-200mm-250mm çap seçeneklerinde üretilmektedir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Alüminyum Volan / Çark

Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Alüminyum Çark/Volan

Alüminyum, gümüş renkli bir metaldir.  Endüstrinin çoğu alanında pek çok sektörde kullanılmaktadır.  İşlenmesi kolay bir metal olduğu için sanayi için çok önemli bir malzemedir.

E-tekerlek, kulplar tutamaklar kategorisi altında ulaşabileceğiniz alüminyum çarklar, alüminyum volan olarak ta adlandırılmaktadır. Metal volan, metal çark ihtiyacınız durumunda AV serisi alüminyum volan (alüminyum çark) 80mm, 100mm, 125mm, 150mm, 175mm, 200mm, 250mm çap seçeneklerinde üretilmektedir. E-tekerlek.com, farklı ebatlardaki alüminyum çarklar uygun fiyat ve kapıya teslim avantajı ile sunmaktadır.

www.e-tekerlek.com aradığınız ürüne en kolay ve en uygun şekilde ulaşmanız için tasarlanmıştır. Alüminyum çark için detaylı teknik bilgiyi ve ürünün tüm ölçülerine hızlı bir şekilde ürün bilgileri kısmından ulaşabilirsiniz. Alüminyum çark seçeneklerimiz için tek yapmanız gereken seçiminizi yapmak ve satın al butonuyla işleminizi tamamlamaktır. İndirimli ürünler için bizi takip etmeyi unutmayınız. Keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.