Sac Jantlı Kauçuk Kaplı Tekerlekler Rulmanlı Sac Üzeri Kauçuk Kaplı Plastik Jantlı Kauçuk Kaplı Tekerlekler Döküm Üzeri Kauçuk Kaplı Tekerlekler

Kauçuk Kaplı Tekerlekler

Toplam 42 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Kauçuk Kaplı Tekerlekler

Kauçuk, endüstri alanında kullanılan en önemli maddelerinden biridir. Kauçuk, yüksek elastikiyet özelliğine sahip bir maddedir. Her sektörde yoğunlukla kullanılan bir maddedir. Dayanıklı bir madde olması sebebiyle kauçuk, tekerlek olarak çok tercih edilen ürünlerdendir.

Kauçuk tekerlekler (lastik tekerlekler), -20°C ile +60°C arası sıcaklıklarda kullanılabilirler. Kauçuk tekerlekler titreşimi absorbe etme özelliği oldukça yüksek, darbelere karşı dayanıklı tekerleklerdir. Ayrıca kullanıldığı zemine zarar vermeden çalışırlar ve iz bırakmazlar. Kauçuk tekerlekler (lastik tekerlekler) çok sayıda kimyasal maddeye karşı dayanıklıdırlar.

E-tekerlek, yedek tekerlekler kategorisi altında kauçuk kaplı tekerlek çeşitlerini sunmaktadır. Bunlardan en çok tercih edilenlerden biri bilya rulmanlı, döküm üzeri kauçuk kaplı VBR serisidir. SPR serisi sac jantlı kauçuk kaplı tekerlekler de popüler olan ürünlerimiz arasındadır. Masura rulmanlı olan bu seri, gres yağı ile yağlanmasından dolayı normal kullanım şartlarında özel bakım gerektirmeyen bir yataklamaya sahiptir. Plastik jantlı kauçuk kaplı tekerleklerimiz ise MKR serisidir. Plastik jantlı kauçuk kaplı yedek tekerlekler, 80mm – 300mm çapları arasındadır.

Yedek tekerlekler konusunda çeşitlerimizi görmek için Yedek Tekerlekler kategorimize göz gezdirebilirsiniz ve teknik her türlü konuda bizden yardım alabilirsiniz. E-tekerlek, en dayanıklı ve kaliteli yedek tekerlekleri sizin için bir araya getirdi. Yedek tekerlekler arasında karşılaştırma yapabilir ve size en uygun malzemeden, uygun çapta olan yedek tekerlekleri kolayca satın alabilirsiniz. Satın aldığınız yedek tekerlekleri kapıda ödeme imkanıyla alabilir veya kredi kartına 9 taksit imkanından faydalanabilirsiniz. Keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.