Sac Jantlı Gri Kauçuk Kaplı Tekerlekler Plastik Jantlı Gri Kauçuk Kaplı Tekerlekler

Gri Kauçuk Kaplı Tekerlekler

Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Gri Kauçuk Kaplı Tekerlekler

Gri kauçuk kaplı tekerlekler, titreşimi absorbe etme özelliği oldukça yüksek olan tekerleklerdir. Gri kauçuk tekerlekler darbelere karşı dayanıklı olurlar ve çalıştıkları zemine zarar vermeden çalışırlar. Gri kauçuk kaplı tekerlek iz bırakmaz. Yağlar dışında çok sayıda kimyasal maddeye dayanıklı olan gri kauçuk kaplı tekerlek çeşitleri e-tekerlek.com da mevcuttur.

Sac jantlı gri kauçuk tekerlekler SPR serisidir. Burçlu tekerlek yataklama tipine sahip olan bu gri kauçuk tekerleklerin farklı çapta boyutları mevcuttur. Uygun fiyatları ile çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Plastik jantlı gri kauçuk tekerlekler MKR serisidir. Burçlu tekerlek yataklama tipine sahiptirler. Çapları 80mm – 300mm arasındadır.Polipropilen, gri kauçuk kaplıdırlar ve iz bırakmazlar.

Yumuşak tabanlı gri kauçuk tekerlek çeşitlerimizi inceledikten sonra sert tabanlı döküm tekerleklerimizi incelemeyi unutmayınız. Sanayi tekerleklerinde en geniş çeşit e-tekerlek.com ’da! Ayrıca binlerce tekerlek aynı gün stoktan teslim! E-tekerlek ihtiyaçlarınıza en uygun olan tekerleği belirlemek ve size tedarik etmek için her zaman hizmetinizdedir. Her türlü teknik sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tekerleklerimiz hakkında size detaylı bilgiler vererek doğru seçimi beraber yapabiliriz. E-tekerlek ile Hareketin Gücünü kullanın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.