Metal Tutamak Siyah Alüminyum Sustalı Kol Plastik Yıldız Tutamak Plastik Küre Tutamak Plastik Kelebek Tutamak Plastik Tutamak Kapaklı Alüminyum 3 Kollu Çark Tırnaklı Volan / Çark Plastik Yonca Plastik Sustalı Kol Plastik Kulp Tutamak Plastik Döner Volan Kolu Plastik Çark / Volan Paslanmaz Sustalı Kollar Metal Döner Volan Kolu Katlanır Volan Kolu Katlanır Kollu Alüminyum Çark Döküm Volan / Çark Döküm Kol Delikli Plastik Tutamak Bakalit Yıldız / Kelebek Bakalit Yaprak Bakalit Topuz / Küre Bakalit Kulp Tutamak Bakalit Kollu Volan / Çark Bakalit Kol / Silindir Bakalit Dolu Volan / Çark Alüminyum Volan / Çark Alüminyum Kulp Tutamak 4 Köşe Plastik Tutamak Plastik T Kol Plastik Gömme Tutamak Alüminyum El Topuzu Zamak Tutamak

DC serisi döküm çarklarımız 75mm-85mm-100mm-125mm-150mm-180mm-200mm-250mm-300mm çap seçeneklerinde üretilmektedir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Döküm Volan / Çark

Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Döküm Volan/ Çark

Döküm malzemeler, yüksek derecedeki ısıya karşı dayanıklıdır ve ısıyı çok iyi bir şekilde iletir ve dağıtır. Döküm malzemeye şekil verilmesi kolay olduğu için sanayi alanında sıkça kullanılan bir malzemedir. Döküm çark darbe ve yük altında çalışabilme kabiliyetleri yüksek olduğu için sanayide çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. E-tekerlek.com adresimizde kulp ve tutamak kategorisi altında döküm çark (döküm volan) seçeneklerimizi bulabilirsiniz. DC serisi olarak üretilen döküm çarklar 75mm, 85mm, 100mm, 125mm, 150mm, 180mm, 200mm, 250mm, 300mm çap seçenekleriyle sunulmaktadır. Döküm çark (döküm volan) seçiminde çap, toplam yükseklik ve göbek çapı ebatlarına ürün bilgisi kısmında kolaylıkla bulabilirsiniz.

e-tekerlek.com üretici firmalar, fabrikalar ve pek çok sektör için tasarlanmış ürün seçenekleri ile size hizmet vermektedir. Firma olarak felsefemiz sadece kaliteli ürünleri, uygun fiyata, en uygun koşullarda ve en kısa zamanda müşterilerimize ulaştırmaktır.  E-tekerlek.com kapıda ödeme seçeneğini müşterilerine sunmaktadır. Dilerseniz kredi kartı ile 9 taksit imkanından faydalanabilir, dilerseniz kapıda nakit ödeme seçeneği ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. E-tekerlek ile keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.