Bakalit Kelebek Civatalı Bakalit Kelebek Burçlu

Bakalit Yıldız / Kelebek

Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Bakalit Yıldız/Kelebek

Formaldehit ve fenolün, bazik ortamda amonyakla ısıtılması ile elde edilen suni reçineye bakalit denmektedir.  Bakalit kelebek civata, sanayi malzemelerinde kullanılan bir sanayi elemanıdır. Özellikle endüstriyel mutfak, gıda makineleri, tekstil makineleri, ambalaj makineleri gibi sanayi makinelerinde ve hastanelerde yoğunlukla kullanılan bakalit kelebek, bakalit yıldız olarak ta adlandırılmaktadır. Bakalit yıldız seçenekleriyle e-tekerlek makine imalatçıları ve üreticilere hizmet vermektedir.  E-tekerlek, makine yedek parça teminatı konusunda zengin çeşitleriyle ve güvenilirliğiyle ön plana çıkmaktadır.

Kulp ve tutamak kategorisi altında bakalit malzemelerden yapılmış kelebek ve yıldız cıvata çeşitleri mevcuttur. Bakalit kelebekler, burçlu ve cıvatalı olmak üzere 2 tip olarak üretilmiştir. KB serisi burçlu bakalit kelebekler M5-M6-M8-M10-M12 çinko kaplı burç seçenekleri ile üretilmektedir. Burçlu bakalit kelebeklerin çapları 20mm den 70mm e kadar değişmektedir. İhtiyacınız olan ebatlardaki bakalit yıldız seçenekleri uygun fiyatlarla kapınıza kadar gelmektedir. KC serisi cıvatalı bakalit kelebekler M5-M6-M8-M10-M12 çinko kaplı cıvata seçenekleri ile üretilmektedir. Civatalı bakalit kelebek çapları 20mm den 70mm e kadar değişmektedir. Bakalit yıldız ve bakalit kelebekler yağlara, greslere ve solventlere karşı dayanıklıdır. E-tekerlek.com’dan aldığınız bakalit yıldız ve kelebekler  -30°C / +120°C sıcaklıkta çalışabilir.

E-tekerlek, Türkiye’nin her yerine makine yedek parça teminatı konusunda uzmandır. Kaliteli malzeme farkı ile üreticilerin her zaman yanındadır. Tercih ettiğiniz bakalit yıldız burçlu, bakalit yıldız cıvatalı seçenekleri için her zaman uygun seçenekleri e-tekerlek.com sayfamızda bulabilirsiniz. Bakalit kelebek yanında uygun fiyatlı menteşe, profil ayakları ve tapa seçeneklerine de sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Güvenli alışveriş ve hızlı kargo için e-tekerlek.com en doğru adres. Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.