Siyah Plastik Tekerlekli EL Serisi Siyah Plastik Tekerlekli EB Serisi Set/Takım Mobilya Tekerlekleri Şeffaf Tekerlekli EB Serisi PVC Tekerlekli EB Serisi Poliamid Tekerlekli EB Serisi Küre Tekerlekli EF Serisi Çift Kasnaklı Plastik Mobilya Tekerlekleri Çift Kasnaklı Geniş Tip Plastik Mobilya Tekerlekleri Çift Gri Kasnaklı Plastik Mobilya Tekerlekleri

Mobilya Tekerlekleri

Toplam 81 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Mobilya Tekerlekleri Nelerdir?

Mobilya sektöründe üretilen ağır eşyaların altına monte edilen tekerlekler, hem fabrika ve mağaza içerisinde hem de kullanılacakları alanlarda taşımayı kolaylaştırır. Farklı amaçlarla tasarlanmış, taşıyacakları yüklere göre farklı malzemelerden üretilmiş ve farklı hareket seçenekleri sunan çok sayıda mobilya tekerleği ile karşılaşmak mümkün. Siz de yalnızca koltuk ya da dolap gibi mobilyalar için değil masa, orta sehpa ve akıllı sehpa gibi mobilyalar için de tekerlek ihtiyacı duyuyorsanız, e-Tekerlek.com Türkiye’nin lider tekerlek üreticisi olarak sizleri bekliyor!

Mobilya Tekerleği Çeşitleri

Mobilya tekerlekleri hem malzeme, hem boyut, hem hareket çeşitliliği bakımından farklı ihtiyaçlara karşılık verecek şekilde üretilir. e-Tekerlek.com aracılığıyla da sahip olabileceğiniz mobilya tekerleği çeşitleri şunlardır:

 

  • Siyah Plastik Tekerlekli EL Serisi: 28mm, 32mm ve 38mm olmak üzere 3 farklı çap, sabit ve civatalı bağlantı seçenekleri.
  • Siyah Plastik Tekerlekli EB Serisi: 50mm çap, civatalı bağlantı seçeneği.
  • Şeffaf Tekerlekli EB Serisi: 50mm çap, civatalı bağlantı seçeneği.
  • PVC Tekerlekli EB Serisi: 50mm çap, civatalı bağlantı seçeneği.
  • Poliamid Tekerlekli EB Serisi: 50mm çap, civatalı bağlantı seçeneği.
  • Küre Tekerlekli EF Serisi: 40mm ve 50mm olmak üzere iki farklı çap, civatalı bağlantı seçeneği.
  • Çift Kasnaklı Plastik Tekerlekli: 34mm, 40mm ve 50mm olmak üzere 3 farklı çap, pimli ve civatalı bağlantı seçenekleri.
  • Çift Kasnaklı Geniş Tip Plastik Tekerlekli: 50mm çap, pimli, civatalı ve U tablalı bağlantı seçenekleri.
  • Çift Gri Kasnaklı Plastik Tekerlekli: 50mm ve 75mm olmak üzere iki farklı çap, pimli ve civatalı bağlantı seçenekleri.

 

Tüm bu tekerlek çeşitleri tek tek sipariş edebileceğiniz gibi, dörtlü set olarak da sipariş edebilirsiniz.

Masa Tekerleği

Masalarda kullanılacak olan tekerleklere masanın boyutuna ve ağırlığına göre karar verilir. Hafif ofis masaları ya da bilgisayar masaları için plastik tekerlekler tercih edilebilir. Daha ağır masalar içinse dayanıklılığı yüksek bir malzemeden üretilmiş masa tekerleği modellerini tercih etmek gerekebilir. Tüm bunlara ek olarak hem çekiş ve yalıtım özellikleri nedeniyle hem de zemine ya da halıya zarar vermemesi nedeniyle kauçuk kaplı masa ve sehpa tekerleği tercih edebilirsiniz.

Orta Sehpa Tekerleği

Ofislerde ya da evlerde kullanılmak üzere bir orta sehpa tekerleği seçerken dikkat etmeniz gereken belirleyici unsurları şu şekilde listelemek mümkün: Yüzey, ağırlık kapasitesi, hareketlilik, yükseklik ve tasarım. Özelliklerde geniş alanlarda kullanılacak olan orta sehpaların tekerlekleri, sık hareket edecekleri için zemine zarar vermeyecek nitelikte olmalı.

Akıllı Sehpa Tekerleği

Son yılların popüler ürünlerinden olan akıllı sehpalar, yalnızca bir orta sehpa ya da masa gibi değil, aynı zamanda bir depolama aracı olarak da kullanılıyor. İçerisinde eşya depolanacağı için, taşınmaları da buna bağlı olarak daha zordur. Bu yüzden ağır yükler taşıyabilecek bir akıllı sehpa tekerleği tercih etmek gerekiyor.

Mobilya Tekerlekleri E-Tekerlek.com'da

Mobilya tekerlekleri hem üreticilerin hem de kullanıcıların işini büyük ölçü kolaylaştıran ürünler. Eğer siz de toptan ve perakende olarak mobilya tekerleği satın almak için güvenilir bir online mağaza arıyorsanız, geniş ürün çeşitliliği ve uygun fiyatları ile e-Tekerlek.com’u tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.