Tabla Bağlantılı Poliüretan Tekerlekli EZ Paslanmaz INOX Serisi Tabla Bağlantılı Poliamid Tekerlekli EZ Paslanmaz INOX Serisi Tabla Bağlantılı Kauçuk Tekerlekli EZ Paslanmaz INOX Serisi
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Paslanmaz Orta Sanayi Tekerlekleri

E-tekerlek, orta sanayi tekerlekleri için paslanmaz inox serisi ile her zaman yanınızdadır. İnox, gerçek paslanmaz çelik anlamına gelmektedir. İnox serisi paslanmaz orta sanayi tekerleği seçtiğiniz zaman, aldığınız ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda paslanmaz orta sanayi tekerlekleri aşınma ve yıpranmaya karşı da çok dayanıklıdır. İnox serisi tekerlekler yüksek ısıya karşı dayanıklıdır.

Emes marka inox serisi paslanmaz tekerleklerimiz, yüksek kaliteli saf çelikten üretilmiştir. www.e-tekerlek.com sayfamızda tekerlekler kategorisi altında, paslanmaz teker seçeneklerini bulabilirsiniz. Tabla bağlantılı poliüretan tekerlekli EZ paslanmaz inox serisi, tabla bağlantılı poliamid tekerlekli EZ paslanmaz İnox serisi ve tabla bağlantılı kauçuk tekerlekli EZ paslanmaz inox serisi her türlü hijyen koşulunu sağlayan, dayanıklı serilerdir.

Paslanmaz tekerleklerin sert ve pürüzsüz yüzeyi havada bulunan mikropların yapışmasını engeller. Paslanmaz orta sanayi tekerleği, endüstriyel mutfaklarda, gıda makinalarında, fırın ekipmanlarında ve medikal ekipmanlarda güvenle kullanılabilir.

Paslanmaz orta sanayi tekerlekleri kategorimiz içinde, sabit tabla bağlantılı, oynak tabla bağlantılı ve oynak frenli tabla bağlantılı seçeneklerimiz mevcuttur.  Size uygun bağlantı tipini ve tekerlek çeşidini bulmak için E-tekerlek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. E-tekerlek, mutlu müşteri felsefesi ve teknik destek yardımı ile size hizmet vermektedir. Havale ile alışverişlerinizde %5 indirim uygulanmaktadır. Paslanmaz orta sanayi tekerlekleri arasından seçiminizi yaptıktan sonra diğer kategorilerimize göz atmayı unutmayınız.  Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.