Tabla Bağlantılı Poliüretan Tekerlekli EZ Paslanmaz INOX Serisi Tabla Bağlantılı Poliamid Tekerlekli EZ Paslanmaz INOX Serisi Tabla Bağlantılı Kauçuk Tekerlekli EZ Paslanmaz INOX Serisi

Paslanmaz Orta Sanayi Tekerlekler

Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
1 2

Paslanmaz Orta Sanayi Tekerleği Nedir?

Paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiş olan orta sanayi tekerlekleri endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yük taşıma konusunda son derece dayanıklı olan bu tekerlek türü korozyona karşı da direnç gösterir. Gıda ve ilaç da dahil olmak üzere hemen hemen tüm endüstrilerde kullanmak için idealdir. Siz de farklı zeminlere uyumluluk gösteren paslanmaz tekerlek çeşitlerini e-Tekerlek üzerinden inceleyebilirsiniz. 

Paslanmaz Orta Sanayi Tekerleği Özellikleri

Tüm paslanmaz orta sanayi tekerlekleri paslanmaz INOX çelikten ve tabla bağlantılı olarak üretilir. Paslanmaz orta sanayi çelik tekerlek çeşitlerinin öne çıkan özellikleri ise şunlardır:

  • Poliüretan, poliamid ve kauçuk olmak üzere 3 farklı malzemeden üretilir,
  • Çok farklı uygulamalarda kullanılabilir,
  • Oynak, oynak frenli ve sabit maşa olmak üzere 3 farklı çeşitte üretilir.

Poliüretan malzeme kullanılan ürünler en dayanıklı paslanmaz teker çeşitleri olarak kabul edilir. Ardından poliamid ve son olarak da kauçuk gelir. Bu özellikleri de göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarınızı belirleyebilir ve e-Tekerlek.com üzerinden bütçenize uygun ağır yük tekerleği fiyatları ile satın alabilirsiniz. 

Paslanmaz Orta Sanayi Tekerleği Çeşitleri

Hem poliüretan, hem poliamid hem de kauçuk tekerleklerin kendine has özellikleri bulunur. Bu tekerlek çeşitlerinin çapları ve özellikleri ise şu şekilde:

  • Poliüretan EZ Paslanmaz INOX Serisi: Tekerlek genişliği 35 ila 45 mm arasında değişir. Yükseklikleri 135 ila 186 mm arasındadır. Taşıma kapasitesi 200 kg’dan 600 kg’a kadar çıkar. -20 derece ile +70 arası sıcaklıklarda kullanmak için uygundur.
  • Poliamid EZ Paslanmaz INOX Serisi: Tekerlek genişliği 35 ila 45 mm arasındadır. Yükseklik 105 mm ile 186 mm arasında değişir. 250 ile 350 kg arasında değişen bir taşıma kapasitesi bulunur. -20 derece ile +80 derece arası sıcaklıklarda kullanılabilir.
  • Kauçuk EZ Paslanmaz INOX Serisi: 40 mm ve 45 mm olmak üzere iki farklı tekerlek genişliği sunar. 160 mm ve 186 mm olarak iki farklı yükseklik seçeneği bulunur. 130 kg ve 150 kg gibi iki farklı taşıma kapasitesine sahiptir. -20 derece ile +60 derece arasında kullanılabilir.

Görüldüğü üzere poliüretan ağır sanayi tekerlekleri daha yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Hatta 4 tekerin taşıma kapasitesi düşünüldüğünde 1 tonun üzerine kadar çıkabilir.

Paslanmaz Orta Sanayi Tekerleği Uygun Fiyat ile E-Tekerlek.com'da

Paslanmaz orta sanayi tekerlekleri pek çok farklı sektörde kullanılan önemli araçların kullanılmasına yardımcı olur. Dolayısıyla muhtemel bir arıza işleri durma noktasına getirebilir ve bu yüzden arızalara anlık olarak müdahale edebilecek yedek parçaların ve ekipmanların varlığı da büyük önem kazanır. Türkiye’nin önde gelen tekerlek üreticisi olan e-Tekerlek bu yedek parça ihtiyacına tek başına karşılık verir. Siz de paslanmaz teker çeşitlerini ekonomik ağır yük tekerleği fiyatları ile e-Tekerlek.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.