Transpalet Tekerlekleri Rulmanlı Döküm Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Rulmanlı Döküm Üzeri Balıksırtı Poliüretan Kaplı Tekerlekler Burçlu Döküm Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler

Döküm Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler

Toplam 51 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Döküm Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler

Poliüretan tekerlekler, titreşimi absorbe etme özelliği oldukça yüksek olan tekerleklerdir. Poliüretan tekerlekler darbelere karşı dayanıklı olur ve aşınma dirençleri yüksektir. Poliüretan tekerleklerin en büyük özelliklerinden biri kullanıldığı zemine zarar vermeden çalışmaları ve iz bırakmamalarıdır. E-tekerlek.com, döküm üzeri poliüretan tekerlek konusunda uzmandır.

www.e-tekerlek.com sayfamızda, yedek tekerlekler kategorisi altında döküm üzeri poliüretan kaplı tekerlek seçeneklerimizi bulabilirsiniz. Burçlu döküm üzeri poliüretan kaplı tekerlekler, rulmanlı döküm üzeri balıksırtı poliüretan kaplı tekerlekler, rulmanlı döküm üzeri poliüretan kaplı tekerlekler ve döküm üzeri poliüretan kaplı transpalet tekerlekleri en çok satan ürünlerimiz arasındadır.

Burçlu döküm üzeri poliüretan kaplı tekerlekler, VKP serisidir ve 6 farklı çap seçeneği sunulmuştur. Rulmanlı döküm üzeri balıksırtı poliüretan kaplı tekerlekler V2BP serisidir. Farklı sektörlerde tercih edilen popüler ürünlerimizdendir.  Rulmanlı döküm üzeri poliüretan kaplı tekerlekler VBP serisidir. Bu seri çalıştıkları zemine iz bırakmazlar. Bilya rulmanlı olan bu seri -20°C / +70°C sıcaklıkları arasında kullanılabilmektedir. VBP serisi döküm üzeri poliüretan kaplı rulmanlı transpalet tekerlekleri 70mm – 85mm çapları arasındadır. Transpalet, forklift ve benzeri taşıma araçlarına yoğun olarak tercih edilen ürünlerdir.

www.e-tekerlek.com aradığınız ürüne en kolay ve en uygun şekilde ulaşmanız için tasarlanmıştır. Ürünler için detaylı teknik bilgiyi ve ürünün tüm ölçülerine hızlı bir şekilde ürün bilgileri kısmından ulaşabilirsiniz. Döküm üzeri poliüretan kaplı tekerlek seçeneklerimiz için tek yapmanız gereken seçiminizi yapmak ve satın al butonuyla işleminizi tamamlamaktır. Keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.