Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Tekerlekler Transpalet Tekerlekleri Termoplastik Kauçuk Tekerlekler Siyah Plastik Tekerlekler Şeffaf Tekerlekler PVC Tekerlekler Poliamid Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Poliamid Tekerlekler Mavi Elastik Kauçuk Tekerlekler Kauçuk Kaplı Tekerlekler Havalı Tekerlekler Gri Kauçuk Kaplı Tekerlekler El Arabası Tekerlekleri Döküm Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Döküm Tekerlekler Alüminyum Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler

DKP-DBP serisi burçlu ve rulmanlı olarak üretilen şeffaf tekerleklerimiz 50mm, 75mm ve 100mm çaplarında üretilmiştir. Çok farklı uygulamalarda kullanılan çok popüler ürünlerdir.100mm çapında ürünümüzün kasnak rengi kırmızı-mavi-sarı olarak seçilebilir.

Şeffaf Tekerlekler

Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Şeffaf Tekerlekler

Endüstriyel mutfak, gıda makinaları, medikal ekipmanlar, mobilyalar, scooterlar, servis arabaları, stant, taşıma arabaları gibi birçok alanda uygulanabilen şeffaf tekerlekler e-tekerlek.com’da. E-tekerlek.com yedek tekerlekler kategorisinin en popüler ürünleri arasında bulunan şeffaf tekerlekler estetik görüntüleri ve uygun fiyat avantajıyla sizlere sunulmaktadır.

Şeffaf tekerlekler imizden DKP serisi tekerlekler polikarbonat kasnaklı, poliüretan kaplama ve kendinden burçlu yataklı olarak üretilmiştir. DBP serisi şeffaf tekerlekler polikarbonat kasnaklı, rulmanlı ve poliüretan kaplama olarak üretilmiştir. Bu tekerlekler iz bırakmazlar. MBC serisi şeffaf tekerlekleri isteğinize göre kasnak rengi kırmızı-mavi-sarı olarak seçilebilirsiniz. Özellikle mobilya tekerleklerinde renk arayanlar için bu tekerlekler çok uygunudur. Şeffaf renkli tekerlekler 50mm, 75mm ve 100mm çaplarında üretilmiştir. Scooter tekerleği olarak tercih edilen bir ürünümüzdür.

E-tekerlek, güvenli alışverişin adresidir. Siparişlerinizi kapıda ödeme seçeneği veya kredi kartına 9 taksit seçeneği ile alabilirsiniz. Yedek tekerlek kategorisindeki ürünlerimizi inceleyerek, kolayca sipariş verebilirsiniz. E-tekerlek, tekerlek alternatiflerinin yanında menteşe, titreşim takozu, profil ayakları gibi ürünleri de adresinize kadar teslim etmektedir. Uygun ödeme ve hızlı kargo seçenekleri ile e-tekerlek hep yanınızda!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.