Plastik Menteşe Krom Menteşe Siyah Metal Menteşe Sac Menteşe Boyalı  Yaylı Pano Kilidi Krom Yaylı Pano Kilidi Boyalı Yaylı Pano Kilidi Plastik Yaylı Pano Kilidi Göbekli Anahtar Mandal İnoks Menteşe Sac İnoks Menteşe Mandal İnoks Mandal Dili Mandal Dili İnoks

Görünüm:
1 2 3 4 5
Toplam 68 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Menteşeler

Menteşeler, kapı, mobilya, pano ve her türlü makine kapaklarında kullanılabilen, montajlandığı yere özel hareket kabiliyeti kazandıran ürünlerdir. Kullanıldığı yerin karakter ve özelliklerine göre plastik ya da metal malzemeden üretilmiş menteşeler kullanılabilir. Menteşe genel yapı olarak 2 parçadan oluşur. Bu iki parça birbirinin eşi (simetriği) olabildiği gibi farklı ölçüde olanları da mevcuttur. Menteşeler makinelerde sıklıkla kullanılan parçalardır. Farklı türlerdeki makinelere uygun menteşe çeşitlerini e-tekerlek.com adresinde bulabilirsiniz.

E-tekerlek, menteşe kategorisi altında plastik menteşe, krom menteşe ve siyah metal menteşeseçeneklerini sunmaktadır.

Poliamid malzemeden üretilen plastik menteşeler sizeuygun fiyat ve geniş kullanılabilirlik fırsatı sunmaktadır. Plastik menteşeleraçma kapama ve kapak fonksiyonu gerektiren bütün ekipmanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Menteşe kanatları 90 derecelik açıya ulaştığında sabit durur.

Krom menteşelerve siyah boyalı metal menteşeler, plastik menteşelere göre yüksek fiyatlı olmalarında rağmen yüksek kaliteleri ve kullanıcının ihtiyacı dolayısıyla çok yaygın şekilde tercih edilmektedir. Krom menteşelerve metal menteşelergörüntü itibariyle yüksek kalite ve mukavemet imajı yaratırlar.

E-tekerlek krom menteşe, plastik menteşe ve siyah metal menteşekategorileri altında birçok farklı ebat seçeneği sunmaktadır. Aradığınız menteşeler, e-tekerlek.com farkıyla aynı gün kargoya verilerek kargo ile kapınıza kadar gelmektedir. Tek yapmanız gereken size uygun olan menteşe seçeneklerine karar vermek ve hızlı alışverişin keyfini çıkartmaktır. E-tekerlek.com size güvenli alışveriş ve kredi kartına taksit seçeneği sunmaktadır. Aynı zamanda e-tekerlek ile yaptığınız menteşe alışverişlerinde kapıda nakit ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. E-tekerlek keyifli alışverişler diler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.