Poliüretan Tekerlekli EZ Serisi Poliüretan Tekerlekli EK Serisi Poliamid Tekerlekli EZ Serisi Poliamid Tekerlekli EK serisi Kauçuk Tekerlekli EZ Serisi Kauçuk Tekerlekli EK Serisi Kauçuk Tekerlekli EG Serisi Gri Kauçuk Tekerlekli EK Serisi Döküm üzeri Poliüretan Kaplı EZ Serisi Döküm üzeri Kauçuk Kaplı EZ Serisi Döküm Üzeri Balık Sırtı Poliüretan Kaplı EZ Serisi Döküm Tekerlekli EZ Serisi Alüminyum Tekerlekli EZ Serisi

Tabla Bağlantılı Orta Sanayi Tekerlekleri

Toplam 166 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 12

Tabla Bağlantılı Orta Sanayi Tekerlekleri

Tablalı tekerlekler genellikle taşıma arabası tekerleklerinde ve ağır hizmet tiplerinde tercih edilen bağlantı tipidir. Tekerlek, cıvata ve somun aracılığıyla oynak tablaya bağlantı yapılarak yüzeye montaj gerçekleştirilir. Tabla bağlantılı orta sanayi tekerleği seçiminde tablanın ebatlarına, tablanın delik merkezlerine ve tablanın delik çaplarına dikkat etmek gerekir. E-tekerlek, tekerlek kategorisi altında tabla bağlantılı orta sanayi tekerlekleri seçeneklerimizi bulabilirsiniz. Tablalı tekerlekler oynak ve oynak frenli seçenekleri ile sunulmaktadır. Farklı çaptan ve taşıma kapasitesinden istediklerinizi sitemizde filtreleme yoluyla kolayca bulabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Tablalı tekerlek yanı sıra üretim sırasında size yardımcı olacak kulp, tutamak, titreşim takozu gibi parçalara da www.e-tekerlek.com sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Tabla Bağlantılı Orta Sanayi Tekerlek Modelleri

Tabla bağlantılı orta sanayi tekerleklerimiz arasında EK serisinden, poliamid tekerlekli, kauçuk tekerlekli, poliüretan tekerlekli, gri kauçuk tekerlekli seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bunların yanı sıra EZ serisinden, alüminyum tekerlekli, poliamid tekerlekli, döküm tekerlekli, döküm üzeri kauçuk kaplı tekerlekli, poliüretan tekerlekli, döküm üzeri poliüretan tekerlekli ve kauçuk tekerlekli seçeneklerimiz de mevcuttur. İhtiyacınız doğrultusunda kauçuk tekerlekli EG serimize de göz atabilirsiniz.

Tabla Bağlantılı Orta Sanayi Tekerlek Fiyatları

Uygun ödeme seçenekleri ve kapıya kadar kargo imkanı ile ihtiyacınız olan tabla bağlantılı orta sanayi tekeri seçeneklerine e-tekerlek sayfamızdan avantajlı fiyatlarla kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm kredi kartlarına 9 taksit imkanı ile alışverişlerinizi rahatça yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.