Rulmanlı Poliamid Tekerlekler Poliamid Transpalet Tekerlekleri Burçlu Poliamid Tekerlekler Ağır Tip Rulmanlı Poliamid Tekerlekler Ağır Tip Burçlu Poliamid Tekerlekler

Poliamid Tekerlekler

Toplam 31 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Poliamid Tekerlekler

Poliamid endüstride çok sık kullanılan bir maddedir. Poliamid tekerlekler geniş kullanım alanına sahiptir. Poliamid tekerlekler (polyamid tekerlek)-20°C ile +80°C arası sıcaklıklarda kullanılabilirler. Poliamid tekerlekler beyaz renge sahiptir. Aşınma dirençleri yüksek olan poliamid tekerlekler kırılmaya karşı dayanıklıdır. İz bırakmamaları ve çalıştıkları zemine zarar vermemeleri sebebiyle en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Halk arasında kemik tekerlek, polietilen tekerlek, polyamid tekerlek, kestamit tekerlek, kestamid tekerlek, poliamit tekerlek, polyamit tekerlek gibi isimlerle anılabilir.

www.e-tekerlek.com sayfamızda yedek tekerlekler kategorisi altında bulabileceğiniz poliamid yedek tekerlekler pek çok kimyasal maddeye karşı dayanıklıdır.

ZKZ serisi komple poliamid tekerleklerimiz burçlu poliamid tekerleklerdir. 50mm – 200mm çapları arasında mevcuttur. ZBZ serisi rulmanlı komple poliamid tekerlekler ise 100mm – 200mm çapları arasındadır.Poliamid rulmanlı transpalet tekerlekler 70mm – 200mm çapları arasındadır. Transpalet, forklift ve benzeri taşıma araçlarına yoğun olarak tercih edilen ürünlerimizdir. HKZ serisi ağır tip komple poliamid tekerlekler 55mm – 200mm çapları arasındadır. Çok farklı sektör ve uygulamalarda kullanılan çok popüler ürünlerimizdir.HBZ serisi ağır tip rulmanlı komple poliamid tekerlekler 100mm – 200mm çapları arasındadır. Sert tabanlı poliamid tekerlekler uygun fiyatları ile e-tekerlek.com’ da satılmaktadır.

E-tekerlek sayfamızda bulabileceğiniz poliamid tekerleklerimiz, eğitimli teknik kadro ile modern tesislerde üretilmiştir. E-tekerlek kaliteli ürünleri, mutlak müşteri memnuniyeti ile sizlere sunmaktadır. Yedek tekerlek konusunda geniş ürün yelpazesine sahip olan e-tekerlek te aradığınız ürünleri bulabilirsiniz. Hızlı kargo avantajı ile çok sayıda poliamid tekerlek seçeneğini ve diğer yedek tekerlek seçeneklerimizi incelemeniz için sizleri sayfamıza bekliyoruz. Keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.