Plastik Mafsallı Ayak Mafsallı Plastik Ayak Zemin Bağlantılı Burçlu Mafsallı Plastik Ayak Zemin Bağlantılı Civatalı Mafsallı Plastik Ayak Düz Tip Civatalı Mafsallı Plastik Ayak Burçlu Çap 60mm Mafsallı Plastik Ayaklar Çap 50mm Mafsallı Plastik Ayaklar Çap 40mm Mafsallı Plastik Ayaklar

Mafsallı Plastik Ayaklar

Toplam 75 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Mafsallı Plastik Ayaklar

Denge ayakları, makinelerde titreşimi engelleyen ve bu sayede ortamın gürültüsünü azaltan parçalardır. Aynı zamanda denge ayakları makine terazilenmesini sağlar ve makinenin yürümesini engeller. Makine denge ayağı, makine titreşim tamponu olarak ta adlandırılmaktadır.

E-tekerlek.com sayfamızda, denge ayakları kategorisinde farklı malzemelerden üretilmiş farklı kullanım amaçlarına uygun pek çok çeşit denge ayağı seçeneği bulunmaktadır.  Mafsallı plastik ayaklar, poliamid malzemeden üretilen bir taban ve hareketli cıvata mekanizmasından oluşan denge ayaklarıdır. Mafsallı plastik ayaklar, yere bağlantı gerektirmeyen parçalar olduğu için pratiktir. poliamid mafsallı ayaklar ile makineler yukarı kaldırılabilmektedir. Özellikle takım tezgahlarında, paketleme makinelerinde, tekstil ve gıda alanında çok talep gören ürünlerdir. Hareketli cıvata ile plastik ayak düz olmayan ve gönyesi tam yapılmamış zeminlerde veya farklı zemin seviyelerinde rahatlıkla kullanılabilir. E-tekerlek.com, mafsallı plastik ayak kategorimiz PAM serisi olarak üretilmiştir.  Mafsallı plastik ayaklar, M8-M10-M12 cıvata seçenekleri ile üretilmektedir. 40mm, 50mm,60mm, 80mm, 110mm alternatifleri bulunmaktadır.

Uygun fiyatlı mafsallı plastik ayak seçenekleri için E-tekerlek.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. E-tekerlek, Türkiye’nin her yerine makine yedek parça teminatı konusunda uzmandır. E-tekerlek, uygun fiyat ve taksit avantajları ile seçtiğiniz ürünleri kapınıza kadar teslim etmektedir. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan ürünleri seçmek ve satın al butonuyla kolayca almak. Keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.