Tek Civatalı Takoz Tek Burçlu Takoz Civatalı Makara Takoz Civatalı Konik Takoz Cıvata + Burçlu Takoz Çift Civatalı Takoz Çift Burçlu Takoz

TBP serisi tek burçlu kauçuk takozlarımız metal çinko kaplı olarak üretilmektedir. 70+-5 Shore sertlikte doğal kauçuktan üretilen ürünlerimiz -20°C / +80°C sıcaklıkta çalışabilir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Tek Burçlu Takoz

Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Tek Burçlu Takoz

Titreşim takozları, makinalarda sistem elemanları arasında oluşan sürtünmeyi fazla enerjiyi yutarak engelleyen parçaların ismidir. Titreşim takozu, sürtünmeyi engellemesi ile makinalardaki titeşim azalır ve makinenin temas ettiği yüzey korunur. Kauçuk titreşim takozları vibrasyon takozları olarak ta adlandırılmaktadır. Fabrikalar titreşim takozu sayesinde makinalardaki gürültüyü azaltarak, daha verimli bir çalışma ortamı elde etmektedirler. 2 yönüyle titreşim takozları çok önemli parçalar haline gelmiştir. Kauçuk titreşim takozları ile hem makinaların ömrü uzar hem de gürültüsüz bir çalışma ortamı sağlanır.

E-tekerlek, titreşim takozları kategorisi altında farklı alternatifleri sizlere sunmaktadır. Bunlardan en çok tercih edilenlerden biri tek burçlu titreşim takozu dur. TBP serisi tek burçlu kauçuk takozlar metal çinko kaplı olarak üretilmektedir. Tek burçlu titreşim takozları farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan parçalardır. Özellikle iş makineleri, tarım makineleri, inşaat makineleri gibi makinelerde tercih edilmektedir. 70+-5 Shore sertlikte doğal kauçuktan üretilen tek burçlu takozlar -20°C / +80°C arası sıcaklıkta çalışabilirler. E-tekerlek.com sayfamızda 9 farklı ebatta ve çok uygun fiyatlarda tek burçlu takoz seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Tek burçlu takoz seçiminizi, ürün detay sayfamızda bulunan boy, çap, burç çapı, burç uzunluğu bilgilerine bakarak kolayca yapabilirsiniz.  E-tekerlek, makine yedek parçalarını sizlere uygun fiyat ve kapıda ödeme avantajı ile sunmaktadır. Dilerseniz kredi kartı ile taksit avantajından da faydalanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.