Metal Tutamak Siyah Alüminyum Sustalı Kol Plastik Yıldız Tutamak Plastik Küre Tutamak Plastik Kelebek Tutamak Plastik Tutamak Kapaklı Alüminyum 3 Kollu Çark Tırnaklı Volan / Çark Plastik Yonca Plastik Sustalı Kol Plastik Kulp Tutamak Plastik Döner Volan Kolu Plastik Çark / Volan Paslanmaz Sustalı Kollar Metal Döner Volan Kolu Katlanır Volan Kolu Katlanır Kollu Alüminyum Çark Döküm Volan / Çark Döküm Kol Delikli Plastik Tutamak Bakalit Yıldız / Kelebek Bakalit Yaprak Bakalit Topuz / Küre Bakalit Kulp Tutamak Bakalit Kollu Volan / Çark Bakalit Kol / Silindir Bakalit Dolu Volan / Çark Alüminyum Volan / Çark Alüminyum Kulp Tutamak 4 Köşe Plastik Tutamak Plastik T Kol Plastik Gömme Tutamak Alüminyum El Topuzu Zamak Tutamak

TB serisi burçlu bakalit topuzlarımız M5-M6-M8-M10-M12 çinko kaplı burç seçenekleri ile üretilmektedir. Ürünlerin çapları 25mm den 50mm e kadar değişmektedir. Yağlara, greslere ve solventlere dayanıklı olup -30°C / +120°C sıcaklıkta çalışabilir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Bakalit Topuz / Küre

Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Bakalit Topuz/ Küre

Bakalit, sanayi malzemelerinde çok sık kullanılan bir sanayi elemanıdır. Bakalit topuz, bakalit küre olarak ta adlandırılmaktadır. Özellikle spor ekipmanları, CNC tezgahları, makine ekipmanları, gıda makineleri, tekstil makineleri, ambalaj makineleri gibi sanayi makinelerinde yoğunlukla kullanılan burçlu bakalit topuz seçenekleri e-tekerlek.com’da mevcuttur.  Makine yedek parça konusunda hızlı çözüm ve uygun fiyatlar için e-tekerlek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

TB serisi burçlu bakalit topuz M5-M6-M8-M10-M12 çinko kaplı burç seçenekleri ile üretilmektedir. Ürünlerin çapları 25mm den 50mm e kadar değişmektedir. Bakalit küre, yağlara, greslere ve solventlere karşı dayanıklıdır. Bakalit topuzlar -30°C / +120°C arası sıcaklıklar için uygundurlar.

E-tekerlek.com, alışverişinizi kolayca tamamlayabilmeniz için tasarlanmıştır. İhtiyacınız olan ürünü kolayca bulabilmek için, sayfamızda sol tarafta bulunan ürün özellikleri kısmından çap, burç uzunluğu, cıvata çapı gibi çok özellik için aralık seçerek filtreleme yapabilirsiniz. Burçlu bakalit topuz çeşitleri uygun fiyat ve ödeme avantajlarıyla sizlere sunulmaktadır. Burçlu bakalit topuz (Burçlu bakalit küre) ve diğer pek çok ürünümüzü satın almak için sizi sayfamıza bekliyoruz.  E-tekerlek, keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.