Makine Denge Ayağı Civatasız Çap 80mm Makine Denge Ayakları Çap 240mm Makine Denge Ayakları Çap 200mm Makine Denge Ayakları Çap 160mm Makine Denge Ayakları Çap 120mm Makine Denge Ayakları

Makine Denge Ayakları

Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
1 2

Makine Denge Ayakları

Makine denge ayağı (Makine Titreşim Tamponu / Tezgah Tamponu),makine terazilenmesini sağlayan ve titreşimi azaltan parçalardır. MDA serisi makine denge ayakları (Makine Titreşim Tamponu / Tezgah Tamponu) kauçuk tabanlı ve metal gövdeli olarak üretilen denge ayaklarıdır. MDA serisi makine denge ayakları (Makine Titreşim Tamponu / Tezgah Tamponu)turuncu renktedir. Özellikle takım tezgahlarında, baskı makinelerinde, ağaç işleme makinelerinde, mermer sektöründe sıkça kullanılmaktadırlar. Kauçuk tabanlı olan makine denge ayakları (Makine Titreşim Tamponu / Tezgah Tamponu)yağlara ve pek çok kimyasala karşı dayanıklı olmasını sağlar. Makine denge ayakları (Makine Titreşim Tamponu / Tezgah Tamponu) nın en büyük avantajı kolay montajıdır. E-tekerlek, denge ayakları kategorisi altında farklı ebatlarda ve civata seçenekleriyle makine denge ayaklarını (Makine Titreşim Tamponu / Tezgah Tamponu)sunmaktadır. Çapları 80mm, 120mm, 160mm, 200mm, 240mm seçenekleri vardır.  E-tekerlek sayfamızda ürün detayları kısmında makine denge ayaklarının taşıma kapasiteleri belirtilmiştir.

E-tekerlek, denge ayağı açısından zengin çeşitliliğe sahiptir. Kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet veren e-tekerlek, teknik bilgisi ile her türlü sorunuza cevap vermeye hazırdır. Makine denge ayağı (Makine Titreşim Tamponu / Tezgah Tamponu)ve diğer tüm ürünlerimiz hızlı kargo ve uygun fiyatları ile tek tık uzağınızda. Yapmanız gereken ürün çeşitlerimiz arasından size uygun olanları seçmek ve satın al butonu ile kolayca siparişinizi vermek ve siparişinizin adresinize gelmesini beklemek. E-tekerlek keyifli alışverişler diler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.