Traktör Desenli Rulmanlı Havalı Tekerlekler Rulmanlı Havalı Tekerlekler Poryalı Havalı Tekerlekler Plastik Jantlı Havalı Tekerlekler İç Lastikler Dış Lastikler

Havalı Tekerlekler

Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Havalı Tekerlekler

Havalı tekerlekler, kauçuk malzemeden imal edilmiştir.. Bu tekerlekler, çalıştığı zemine zarar vermez, iz bırakmaz, titreşimi absorbe etme özelliği oldukça yüksektir. Hareket kabiliyeti düşük olmasına karşılık, bozuk zeminlerde bile düşük hareket etme direnci gösterir. Yağlar dışında çok sayıda kimyasal maddeye karşı dayanıklıdır. Havalı tekerlekler, -20°C ile +40°C arası sıcaklıklarda kullanılabilirler. Havalı tekerlekler, siyah renklidir.

E-tekerlek, yedek tekerlekler kategorisi altında çeşitli havalı tekerlek seçeneklerini bulabilirsiniz. Rulmanlı havalı tekerlekler, poryalı havalı tekerlekler, traktör desenli rulmanlı havalı tekerlekler ve plastik jantlı havalı tekerlekler havalı tekerlek kategorisinin en çok satılan ürünleridir. SBRH serisi rulmanlı havalı tekerlekler bilya rulmanlıdır ve çelik saclıdır. 50mm – 415mm arasında farklı çaplarda bulunabilmektedir. T-SKRH serisi poryalı, sac jantlı, traktör desenli ve havalı tekerlekler farklı uygulamalarda kullanılan çok popüler ürünler arasındadır. T-SBRH serisi rulmanlı, sac jantlı, traktör desenli ve havalı tekerleklerimiz tarım makinalarının ve el arabalarının vazgeçilmez yedek tekerleklerindendir. MBRH ve MMRH serisi ürünler, kırmızı plastik jantlı havalı tekerleklerdir.

El arabası tekerleği ya da tarım makinası için uygun tekerlek arıyorsanız doğru adres e-tekerlek.com. Farklı çaplarda ve farklı özelliklere sahip havalı tekerlekleri e-tekerlek.com ile kolayca alabilirsiniz. Üstelik e- tekerlek.com depolarında bulunan binlerce çeşit hazır ürün stoğu ile siparişlerin aynı gün içerisinde sevk edilmesini amaçlamaktadır. Yedek tekerlekler dışında tekerlek, denge ayağı, kulp-tutamak, titreşim takozu ve menteşe gibi ürünlerin tedariği konusunda da uzman olan firmamız, ürünlerini Türkiye’nin her noktasına ulaştırmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.