Tabla Bağlantılı EX Serisi Tabla Bağlantılı EM Serisi Tabla Bağlantılı EK Serisi Tabla Bağlantılı EG Serisi Soket Bağlantılı EM Serisi Plastik Üzeri Kauçuk Kaplı EM Serisi Kauçuk Tekerlekli EZ Serisi Delik Bağlantılı EM Serisi Civata Bağlantılı EM Serisi

Kauçuk Tekerlekler

Toplam 77 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Kauçuk Tekerlekler

Kauçuk günümüzde endüstrinin en önemli maddelerinden biridir. Kauçuk yüksek elastikiyet özelliğine sahip bir maddedir ve her sektörde sıkça kullanılan bir maddedir. Dayanıklı bir madde olması sebebiyle kauçuk tekerlekler çok tercih edilen ürünlerdendir.

Kauçuk (Lastik) tekerlekler, -20°C ile +60°C arası sıcaklıklarda kullanılabilirler. Lastik tekerlekler titreşimi absorbe etme özelliği oldukça yüksek, darbelere karşı dayanıklı tekerleklerdir. Ayrıca kullanıldığı zemine zarar vermeden çalışırlar ve iz bırakmazlar. Kauçuk tekerlekler çok sayıda kimyasal maddeye karşı dayanıklıdırlar.

www.e-tekerlek.com sayfamızda, tekerlekler kategorisi altında kauçuk tekerlek seçeneklerimiz bulunmaktadır. EM serisi, EK serisi, EX serisi, EG serisi, EZ serisi seçeneklerimiz arasından kolayca ihtiyacınız olan kauçuk tekerlekleri bulabilirsiniz. Kauçuk tekerlek kategorimizde, tabla bağlantılı kauçuk tekerlek, sabit tabla bağlantılı kauçuk tekerlek, oynak frenli kauçuk tekerlek, civata bağlantılı kauçuk tekerlek, delik bağlantılı kauçuk tekerlek, soket bağlantılı kauçuk tekerlek seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Kauçuk tekerlekler servis arabalarında, taşıma arabalarında, tekstil arabalarında kullanılabilmektedir. Aynı zamanda tarım makinaları, paketleme makinaları, çöp konteynerleri ve endüstriyel mutfaklar için de uygundur.

E-tekerlek, kauçuk tekerlek açısından zengin çeşitliliğe sahiptir. Kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet veren e-tekerlek, teknik bilgisi ile her türlü sorunuza cevap vermeye hazırdır. Kauçuk tekerlek ve diğer tüm ürünlerimiz hızlı kargo ve uygun fiyatları ile tek tık uzağınızda. Yapmanız gereken ürün çeşitlerimiz arasından size uygun olanları seçmek ve satın al butonu ile kolayca siparişinizi vermek. Keyifli alışverişler dileriz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.