Termoplastik Kauçuk Kaplı ER Serisi Termoplastik Kauçuk Kaplı EP Serisi Siyah Plastik Tekerlekli EP Serisi Şeffaf Tekerlekli EP Serisi PVC Tekerlekli EP Serisi Poliüretan Tekerlekli EM Serisi Poliamid Tekerlekli EM Serisi Kauçuk Tekerlekli EM Serisi Gri Kauçuk Tekerlekli EM Serisi

Delik Bağlantılı Hafif Sanayi Tekerlekleri

Toplam 68 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Delik Bağlantılı Hafif Sanayi Tekerlekleri 

Hafif sanayi tekerlekleri özellikle tekstil, mobilya, beyaz eşya gibi sektörlerde kullanılan tekerlek cinsidir. Delik Bağlantı genellikle hafif hizmet tipi tekerleklerde ve taşıma arabaları tekerleklerinde tercih edilen bağlantı tipidir. Tekerlek döner başlığın ortasındaki delikten seyyar bir civata ile montajı gerçekleştirilir. Delik bağlantılı hafif sanayi tekerleği seçerken delik çapına dikkat edilmelidir. www.e-tekerlek.com sayfamızda tekerlek kategorisi altında delik bağlantılı hafif tip sanayi tekerleklerini bulabilirsiniz. Pvc tekerlekli EP serisi; poliamid tekerlekli, kauçuk tekerlekli, gri kauçuk tekerlekli ve poliüretan tekerlekli EM serisi; termoplastik kauçuk kaplı ER serisi; şeffaf tekerlekli , termoplastik kauçuk kaplı, siyah plastik tekerlekli EP serisi delik bağlantılı hafif sanayi tekeri kategorisinin en çok tercih edilen tekerlekleridir. Delik bağlantılı hafif sanayi tekerleklerinde oynak delik bağlantı ve oynak frenli delik bağlantı seçeneklerinden ihtiyacınız olan ürünü tercih edebilirsiniz. Termoplastik kauçuk tekerlekler, yüksek derecede hareket kabiliyetine sahiptir, çalıştıkları zemine zarar vermezler ve çok sayıda kimyasala karşı dayanıklıdırlar. Delik bağlantılı hafif sanayi tekerleği tercihinizde termoplastik kauçuk tekerlek tercih etmeniz durumunda düşük sesle gürültüsüz bir biçimde çalışabilirsiniz. Diğer bir delik bağlantılı hafif sanayi tekerleği serimiz olan poliamid tekerlekli seri de ise, tekerleklerin aşınma dirençleri yüksek, kırılmaya karşı dayanıklı, paslanmaya karşı dayanıklıdır.

E-tekerlek, Türkiye’nin her yerine makine yedek parça teminatı konusunda uzmandır. Kaliteli malzeme farkı ile üreticilerin her zaman yanındadır. Tercih ettiğiniz delik bağlantılı hafif sanayi tekerlekleri için her zaman uygun yedek tekerlek seçeneklerini e-tekerlek.com sayfamızda bulabilirsiniz. Delik bağlantılı hafif sanayi tekerleklerinin yanında uygun fiyatlı denge ayağı, profil ayakları ve tapa seçeneklerine de sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.