Çap:80 Mafsallı Paslanmaz Metal Ayaklar INOX Çap:60 Mafsallı Paslanmaz Metal Ayaklar INOX Çap:100 Mafsallı Paslanmaz Metal Ayaklar INOX

EMX 80 serisi mafsallı paslanmaz metal ayaklarımız M16-M20 cıvata seçenekleri ile üretilmektedir. Ürünlerin üzerindeki civata uzunluğu 60mm den 150mm e kadar değişmektedir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Mafsallı Paslanmaz Metal Ayaklar INOX

Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Mafsallı Paslanmaz Metal Ayaklar INOX

Denge ayakları, uygun fiyat ve yaygın kullanım alanları sayesinde piyasada en çok talep gören pratik ürünlerdir. E-tekerlek.com, denge ayakları kategorisi altında mafsallı paslanmaz metal ayak seçeneklerini sunmaktadır. EMX serisi mafsallı paslanmaz metal ayak M16-M20 cıvata seçenekleri ile üretilmektedir. Mafsallı paslanmaz metal ayaklar, metal gövde üzerinde bulunan hareketli montaj cıvatası ile çalışmaktadır. Bu sayede mafsallı paslanmaz metal ayak, makinenin istemsiz hareketlerini engeller ve makineyi dengede tutar. Mafsallı paslanmaz metal ayakların en büyük avantajı suya, neme ve pek çok kimyasal maddeye karşı dayanıklı olmasıdır. Üretim ve imalat sektöründe sıkça tercih edilen mafsallı paslanmaz metal ayaklar özellikle gıda makineleri ve medikal sektördeki makineler için tercih edilmektedir. Mafsallı paslanmaz metal ayaklar yere bağlantı gerektirmez. Makineler istenildiği zaman mafsallı paslanmaz metal ayak ile yukarı kaldırılabilirler.

Temas ettikleri yüzeyleri koruyan mafsallı paslanmaz metal denge ayağı ile pek çok farklı ürün e-tekerlek.com adresinde uygun fiyatlara sizlere sunulmaktadır. Seçtiğiniz ürünleri isterseniz nakit isterseniz kredi kartı ile 9 taksit imkanı ile satın alabilirsiniz. Üretici firmaların yardımcısı e-tekerlek, ürünlerinizi adresinize teslim etmektedir.  %100 güvenli alışveriş sitesi e-tekerlek keyifli alışverişler diler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.