Bakalit Kol/Silindir Civatalı Bakalit Kol/Silindir Burçlu

Bakalit Kol / Silindir

Toplam 18 ürün görüntüleniyor.
1 2

Bakalit Kol/ Silindir

Formaldehit ve fenolün, bazik ortamda amonyakla ısıtılması ile elde edilen suni reçineye bakalit denmektedir.  Bakalit kol, sanayi malzemelerinde kullanılan en önemli sanayi elemanlarından biridir.  Özellikle endüstriyel mutfak, gıda makineleri, tekstil makineleri, ambalaj makineleri gibi sanayi makinelerinde ve hastanelerde yoğunlukla bakalit kol ve bakalit silindir kullanılmaktadır. Bakalit kol ve bakalit silindir seçenekleriyle e-tekerlek makine imalatçıları ve üreticilere hizmet vermektedir.

Kulp ve tutamak kategorisi altında bulunun bakalit kol seçenekleri uygun fiyatlarla kapınıza kadar gelmektedir. Kulp tutamak kategorisi altında armut kol, armudi kol, armutlu kol, armudi cıvatalı kol, armutlu silindir olarak adlandırılan çeşitleri bulmanız mümkündür. SC serisi civatalı bakalit silindir M6-M8-M10-M12 çinko kaplı burç seçenekleri ile üretilmektedir. Civatalı bakalit silindir boyları 40mm den 90mm e kadar değişmektedir. Bakalit silindirler yağlara, greslere ve solventlere dayanıklıdır. Bakalit silindirleri -30°C / +120°C arası sıcaklıkta kullanabilirsiniz. SB serisi burçlu bakalit silindir ise  M6-M8-M10-M12 çinko kaplı burç seçenekleri ile üretilmektedir. Burçlu bakalit silindir boyları 40mm den 90mm e kadar değişmektedir. Yağlara, greslere ve solventlere karşı dayanıklıdırlar ve -30°C / +120°C sıcaklıkta çalışabilirler. Bakalit kol, çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

E-tekerlek, makine yedek parça teminatı konusunda güvenilirliğiyle ön plana çıkmaktadır. Size uygun yedek parçaları bulmak için E-tekerlek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. E-tekerlek, mutlu müşteri felsefesi ve teknik destek yardımı ile size hizmet vermektedir. Tüm kredi kartlarına 9 taksit imkanımız bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz ve hızlı kargomuz ile e-tekerlek size hizmet vermekten gurur duyar. Bakalit kol seçenekleri arasından seçiminizi yaptıktan sonra tekerlek kategorilerimize göz atmayı unutmayınız.  Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.