Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Tekerlekler Transpalet Tekerlekleri Termoplastik Kauçuk Tekerlekler Siyah Plastik Tekerlekler Şeffaf Tekerlekler PVC Tekerlekler Poliamid Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Poliamid Tekerlekler Mavi Elastik Kauçuk Tekerlekler Kauçuk Kaplı Tekerlekler Havalı Tekerlekler Gri Kauçuk Kaplı Tekerlekler El Arabası Tekerlekleri Döküm Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Döküm Tekerlekler Alüminyum Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler

Yedek Tekerlekler

Toplam 242 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 17

Yedek Tekerlek Nedir?

Hem depo ve fabrika gibi alanlarda yükleme ve taşıma faaliyetlerini hızlandırmak hem de günlük hayat içerisindeki gereklilikleri kolaylaştırmak adına tekerlekli araçlar yaygın olarak kullanılır. Bu araçların tekerlek arızası nedeniyle kullanılmaz hale gelmesi işleri büyük ölçüde zorlaştırıp, süreçleri yavaşlatır. Bu araçların yeniden kullanılabilir hale gelmesi ise ancak yedek tekerlekler ile mümkün. Peki yedek tekerlek çeşitleri nelerdir ve tüm araçlarla uyum gösterebilecek olan yedek tekerlekler nereden alınır?

Yedek Tekerlek Çeşitleri

Yedek tekerlek denildiği zaman çok geniş bir çeşitlilik mevcut. Transpalet tekerleklerinden çöp konteyner tekerleklerine, el arabası tekerleklerinden çocukların sevdiği oyuncaklardan olan plasmacar tekerleklerine kadar aklınıza gelebilecek her türlü tekerlekli araç için kolaylıkla yedek tekerlek bulabilirsiniz. Her bir araç için farklı tekerlek seçenekleri bulunduğu gibi, üretilen tekerleklerde kullanılan malzemeler de farklılık gösterir. Örneğin termoplastik kauçuk, poliüretan ya da polipropilen gibi farklı malzeme seçenekleri ile karşılaşmak mümkün.

 

Yedek tekerlekler piyasadaki mevcut araç çeşitliliği göz önünde bulundurularak, farklı malzemeler ve farklı çaplarda, ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde üretilir. Malzeme kalitesi arttıkça, yedek tekerleği kullanacağınız araçların ömrü de o kadar artmış olur. Örneğin döküm üzeri poliüretan kaplı tekerlekler, piyasanın en dayanıklı ve en uzun ömürlü yedek teker çeşitleri olarak kabul edilir. Nitekim bu yedek tekerlek çeşitlerini farklı alanlarda kullanmak mümkün olduğundan, önce ihtiyaçlarınızı, sonra da bütçenizi belirleyerek seçiminizi geniş ürün çeşitliliği arasından yapabilirsiniz.

Yedek Tekerlekler Neden Gerekli?

Tekerlek arızası yaşayan bazı araçlar, yenisi alınamayacağı için genellikle ıskartaya kaldırılır. Oysa çözüm o araçları ıskartaya kaldırmak ya da yenisiyle değiştirmek değil, arızalı tekerleğin yedeğini satın almaktır. Çocukların en sevdiği oyuncaklardan olan plasmacar tarzı oyuncakların tekerlek arızası durumunda, elinizde bulunan modele uygun bir plasmacar yedek tekerlek modeli bulmanız mümkündür. Bu da sizi yeni bir ürün almak külfetinden kurtarır. 

Benzer şekilde yaygın kullanılan araçlardan olan pazar arabaları da sıklıkla tekerlek arızası yaşayarak rafa kaldırılır. Böyle bir durumda farklı tekerlek modellerini ve bütçenizi de göz önünde bulundurarak, bir pazar arabası yedek tekerleği satın alabilir ve bu sorunu ekonomik bir şekilde çözebilirsiniz. Elbette hem transpalet ve benzeri ürünler, hem plasmacar hem de pazar arabası tekeri için öncelikle geniş ürün çeşitliliği ve ekonomik fiyatlar sunan bir online mağaza bulmanız gerekir!

Yedek Tekerlekler En İyi Fiyat İle e-Tekerlek.com’da!

Türkiye’nin lider yedek tekerlek üreticisi olan e-Tekerlek geniş ürün çeşitliliği ve toptan satın alımlarda sağladığı ekonomik avantaj ile ihtiyaçlara doğrudan karşılık verir. Kullanıcı dostu arayüzü ve aradığınız her şeye kolayca ulaşmanızı sağlayan kategori seçenekleri ile e-Tekerlek, uzun yıllardan bu yana yedek tekerlek piyasanın en önemli lokomotifi durumunda. Eğer siz de yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılamak için güvenilir bir mağaza arıyorsanız, e-Tekerlek.com’u tercih edebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.