Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Tekerlekler Transpalet Tekerlekleri Termoplastik Kauçuk Tekerlekler Siyah Plastik Tekerlekler Şeffaf Tekerlekler PVC Tekerlekler Poliamid Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Poliamid Tekerlekler Mavi Elastik Kauçuk Tekerlekler Kauçuk Kaplı Tekerlekler Havalı Tekerlekler Gri Kauçuk Kaplı Tekerlekler El Arabası Tekerlekleri Döküm Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Döküm Tekerlekler Alüminyum Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler

Yedek Tekerlekler

Toplam 250 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 17

Yedek Tekerlekler

Konu yedek tekerlek olunca e-tekerlek.com çeşitleri ve fiyatlarıyla fark yaratmaktadır. Yedek tekerlek seçimi konusunda e-tekerlek üzerinden karşılaştırma yapabilirsiniz. Yedek tekerlekler çap, kasnak-kaplama cinsi ve yataklama tiplerine göre çeşitlenmektedir. Konu yedek tekerlek olunca kullanım alanı çok önemlidir.

Kauçuk yedek tekerlekler, darbelere ve kimyasal maddelere karşı dayanıklı tekerleklerdir.  Siyah ve gri olmak üzere iki rengi bulunmaktadır. Elastik kauçuk tekerleklerise mavi renkte olabilir. Elastik kauçuk tekerlekleryüksek derecede hareket kabiliyetine sahiptir. Yedek tekerlekler kategorisinde ulaşabileceğiniz poliamid tekerleklerise aşınmaya dirençli, kırılmaya karşı dayanıklı tekerleklerdir. Paslanmaya karşı dirençli olan poliamid tekerleklerçalıştığı zeminde iz bırakmaz. Ağır sanayide kullanılan döküm yedek tekerleklerçok yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Döküm tekerleklerısıya karşı dayanıklıdır. Bayrak kırmızısı ve koyu turuncu renkleri ile dikkat çeken Termoplastik Poliüretan tekerlekler, yedek tekerlek kategorisinde ön plandadır. Bu renkli tekerlekler titreşimi absorbe etme özelliğine sahiptir. Elastik özelliğe sahip bu tekerlek aşınmaya karşı dayanıklıdır. Yedek tekerlekler kategorisinde bulunan havalı tekerleklerözellikle tarım makinalarında kullanılan tekerleklerdir. Havalı tekerlekler in lastikleri kauçuk malzemeden imal edilmiştir. Havalı tekerlekler titreşimi absorbe etme özelliğine sahiptir, çalıştıkları zemine zarar vermezler ve iz bırakmazlar.

Yedek tekerlekler kasnak cinslerine göre de farklılık göstermektedir. Kasnaklar; çelik sac, poliamid, döküm, polipropilen, alüminyum, polikarbonat olabilir.

Tekerlek yataklama cinslerine bakacak olursak, yedek tekerlek kategorisinde bilya rulman yataklı tekerlekler, masura rulman yataklı tekerlekler, kendinden burçlu yataklı tekerlekler mevcuttur.

Yedek tekerlekler konusunda çeşitlerimizi görmek için Yedek Tekerlekler kategorimize göz gezdirebilirsiniz ve teknik her türlü konuda bizden yardım alabilirsiniz. E-tekerlek.com, en dayanıklı ve kaliteli yedek tekerlekleri sizin için kolayca kapınıza kadar getiriyor. Hareketin gücünü kullanmak size kalıyor….

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.