Tabla Bağlantılı Termoplastik Kauçuk Tekerlekli EP Serisi Tabla Bağlantılı Şeffaf Tekerlekli EP Serisi Tabla Bağlantılı PVC Tekerlekli EP Serisi Tabla Bağlantılı PVC Çift Tekerlekli ET Serisi Delik Bağlantılı PVC Tekerlekli EP Serisi Civata Bağlantılı Şeffaf Tekerlekli EP Serisi
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Teşhir Standı Tekerlekleri

Teşhir stantları özellikler marketlerde, fuar alanlarında, mağazalarda sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Teşhir stantlarının tekerlekli ve hareketli olması, istenilen zamanda yerlerini değiştirme imkanı sunar.  Tekerlekli teşhir stantları en etkili pazarlama ve satış araçlarındandır. Teşhir standı ne kadar kolay nakil edilirse o kadar kullanışlı olur.

E-tekerlek.com teşhir standı tekerlekleri için sizlere pek çok alternatif sunmaktadır. Tekerlekler kategorisi altında bulunan teşhir standı tekerleklerinde 2 farklı seri üzerinde çalışmalarımızı yaptık. EP serisinde PVC tekerlekli teşhir standı tekerlekleri, termoplastik kauçuk tekerlekli teşhir standı tekerlekleri şeffaf tekerlekli teşhir standı tekerlekleri bulunmaktadır. ET serisinde ise PVC çift tekerlekli alternatifimiz bulunmaktadır. Size uygun çaptaki ve taşıma kapasitesindeki tekerlek çeşitlerini www.e-tekerlek.com sayfamızdan kolayca bulabilirsiniz. Teşhir standı tekeri oynak tablalı, oynak frenli tablalı, delik bağlantılı, cıvata bağlantılı seçenekleri ile üretilmiştir.

Hareketin gücü felsefesi ile yola çıkan e-tekerlek teşhir standı tekerlekleri, ürün tanıtımınızı sizin için kolaylaştıracak ve satışlarınızın artmasına yardımcı olacaktır. Teşhir standı tekerlekleri nin dışında titreşim takozları, makine ayakları, iç tapa, rotil takım konularında da size en uygun fiyata yardımcı olmak isteriz. Herhangi bir ürünümüz hakkında bilgi almak için uzman teknik kadromuzla iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerini Türkiye’nin her noktasına en kısa sürede ulaştırmayı hedefleyen e-tekerlek.com keyifli alışverişler diler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.