Tek Civatalı Takoz Tek Burçlu Takoz Civatalı Makara Takoz Civatalı Konik Takoz Cıvata + Burçlu Takoz Çift Civatalı Takoz Çift Burçlu Takoz

TBBP serisi çift burçlu kauçuk takozlarımız metal çinko kaplı olarak üretilmektedir. 70+-5 Shore sertlikte doğal kauçuktan üretilen ürünlerimiz -20°C / +80°C sıcaklıkta çalışabilir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Çift Burçlu Takoz

Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Çift Burçlu Takoz

Titreşim takozları, darbeli çalışma olan mekanizmalarda birbiriyle bağlantılı sistem elemanları arasında oluşan sürtünmenin iletilmesini fazla enerjiyi yutarak engelleyen parçalardır. Fabrikalarda yüksek ses ile çalışan makinelerde kauçuk titreşim takozları sayesinde gürültü seviyesi azaltılmaktadır. Makinenin temas ettiği yüzeyi korumak ve makineyi dengede tutmak için de titreşim takozu tercih edilir.

E-tekerlek.com, titreşim takozları kategorisi altında iş makineleri, tarım makineleri, inşaat makineleri gibi makinelerde kullanabileceğiniz kauçuk titreşim takozu alternatiflerini sizlere sunmaktadır. Bu titreşim takozlarından en çok tercih edilen ürünlerimizden olan çift burçlu takozlar TBBP serisi olarak üretilmiştir. TBBP serisi çift burçlu kauçuk takozlar metal çinko kaplı olarak üretilmektedir. Bu ürünler 70+-5 Shore sertliktedir ve doğal kauçuktan üretilmiştir. Çift burçlu takozlar -20°C / +80°C arası sıcaklıkta çalışabilirler.

E-tekerlek, makinelerinizin uzun ömürlü olması ve üretiminizin hiç durmaması için ürünleri ile her zaman yanınızdadır. Çift burçlu takozlar kategorisindeki ürünlerimizi inceleyerek, kolayca sipariş verebilirsiniz. E-tekerlek, fabrikalarda yüksek sesleri engelleyecek ve sizlere uygun çalışma ortamını yaratacak çift burçlu titreşim takozları nı adresinize kadar teslim edecektir. Uygun ödeme ve hızlı kargo avantajı ile bu ürünlere sahip olmak için sizleri sayfamıza bekliyoruz. Keyifli alışverişler

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.