Rulmanlı Termoplastik Kauçuk Tekerlekler Burçlu Termoplastik Kauçuk Tekerlekler

Termoplastik Kauçuk Tekerlekler

Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Termoplastik Kauçuk Tekerlekler

Termoplastik kauçuk tekerlekler yüksek derecede hareket kabiliyetine sahip olan yedek tekerleklerdir. Düşük sesle ve gürültüsüz çalışan termoplastik kauçuk tekerlekler e-tekerlek.com’da farklı çaplarda ve çeşitlerde sunulmaktadır. Termoplastik kauçuk yedek tekerlek yürüme ve yön değiştirme direnci düşük tekerleklerdir. Pek çok sektörde güvenle tercih edilen tekerleklerdir. Çalıştıkları zemine zarar vermemeleri ve iz bırakmamaları termoplastik kauçuk tekerleklerin en önemli özelliklerindendir. Gri renkli olan termoplastik kauçuk tekerlekler yumuşak tabanlıdır ve -20°C ile +60°C arası sıcaklıklar için uygundur.

E-tekerlek.com’da , MKT ve MBT serisi olmak üzere 2 seri olarak termoplastik kauçuk tekerlekleri yedek tekerlekler kategorisi altında bulabilirsiniz. MKT serisi termoplastik kauçuk tekerlekler burçlu, plastik kasnaklıdır ve 50mm-200mm çapları arasında üretilmiştir.MBT serisi rulmanlı, plastik kasnaklıdır ve 75mm-200mm çapları arasında üretilmiştir. Termoplastik kauçuk tekerlekler özellikle servis arabalarında, taşıma arabalarında, tekstil arabalarında kullanılmaktadır. Aynı zamanda tarım makinaları, paketleme makinaları, çöp konteynerleri ve endüstriyel mutfaklar için de uygundur.

E-tekerlek, termoplastik kauçuk tekerlekler konusunda zengin çeşitliliğe sahiptir, termoplastik kauçuk tekerleklerin yanında kauçuk tekerlekler ve elastik kauçuk tekerlekler için de alternatif çeşitlerimiz bulunmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet veren e-tekerlek, teknik bilgisi ile her türlü sorunuza cevap vermeye hazırdır. Tüm kauçuk tekerlek çeşitlerimiz hızlı kargo ve uygun fiyatları ile e-tekerlek.com’da. Yapmanız gereken ürün çeşitlerimiz arasından size uygun olanları seçmek ve satın al butonu ile kolayca siparişinizi vermek. Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.