Termoplastik Kauçuk Kaplı ER Serisi Termoplastik Kauçuk Kaplı EP Serisi Siyah Plastik Tekerlekli EP Serisi Şeffaf Tekerlekli EP Serisi PVC Tekerlekli EP Serisi Poliüretan Tekerlekli EM Serisi Poliamid Tekerlekli EM Serisi Kauçuk Tekerlekli EM Serisi Gri Kauçuk Tekerlekli EM Serisi

Pim Bağlantılı Hafif Sanayi Tekerlekleri

Toplam 59 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Pim Bağlantılı Hafif Sanayi Tekerlekleri

Hafif sanayi tekerlekleri özellikle tekstil, mobilya, beyaz eşya gibi sektörlerde kullanılan tekerlek cinsidir. Pim bağlantı genellikle hafif hizmet tipi tekerleklerde ve taşıma arabaları tekerleklerinde tercih edilen bağlantı tipidir. Tekerlek bağlanacak yüzeydeki deliğe pim yardımıyla montajı gerçekleştirilir. Pim bağlantılı hafif sanayi tekerleği seçiminde pim çapına ve pim uzunluğuna dikkat etmek gerekir.

E-tekerlek, tekerlek kategorisi altında değişik seriler arasında, farklı malzemelerden üretilmiş pim bağlantılı hafif sanayi tekerlekleri arasında seçim yapabilirsiniz. EM serisinde, pim bağlantılı hafif sanayi tekerleği olarak, poliamid tekerlekli, kauçuk tekerlekli, poliüretan tekerlekli, gri kauçuk tekerlekli seçeneklerimiz bulunmaktadır. EP serisinde, PVC tekerlekli, şeffaf tekerlekli, siyah plastik tekerlekli, termolastik kauçuk kaplı tekerlekli seçeneklerimiz mevcuttur. ER serisinde ise yine termoplastik kauçuk kaplı pim bağlantılı hafif sanayi tekeri çeşitlerimizi bulabilirsiniz.

Pim bağlantılı hafif sanayi tekerleği seçimi sırasında taşıma kapasitesini, taşıma arabasının kendi ağırlığı ve üzerine konulacak yükün toplamının teker sayısına bölünmesi ile hesaplayabilirsiniz. Yataklama tipi seçiminde ise, taşınacak yük miktarı, tekerleği hareket ettirmek için uygulanacak kuvvet ve tekerleğin kullanılacağı çevre faktörleri dikkate alınmalıdır.

Size en uygun tekerleği bulmak için yapmanız gereken e-tekerlek.com ‘u ziyaret etmek ve tekerlekler kategorisinde ihtiyacına uygun pim bağlantılı hafif sanayi tekerlekleri arasında seçiminizi yapmak… Pim bağlantılı hafif sanayi tekerlekleri arasında seçimlerinizi yaptıktan sonra rotil ayak, rotil üst, rotil takım seçeneklerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz. Uygun fiyatlarımız ile ihtiyacınıza uygun seçenekleri bulacağınıza eminiz. E-tekerlek ile ağır yükleri bize bırakın, hareketin gücü ile hayatınızı kolaylaştırın... E-tekerlek ile keyifli alışverişler!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.