Tek Civatalı Takoz Tek Burçlu Takoz Civatalı Makara Takoz Civatalı Konik Takoz Cıvata + Burçlu Takoz Çift Civatalı Takoz Çift Burçlu Takoz

TCBP serisi cıvatalı+burçlu kauçuk takozlarımız metal çinko kaplı olarak üretilmektedir. 70+-5 Shore sertlikte doğal kauçuktan üretilen ürünlerimiz -20°C / +80°C sıcaklıkta çalışabilir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Cıvata + Burçlu Takoz

Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Civata + Burçlu Takoz

Titreşim takozları, darbeli çalışma olan mekanizmalarda birbiriyle bağlantılı sistem elemanları arasında oluşan sürtünmenin iletilmesini fazla enerjiyi yutarak engelleyen parçalardır. Titreşim takozu, fabrikalarda bulunan yüksek sesle çalışan makinaların gürültüsünü engellemek için de kullanılmaktadır. Kauçuk titreşim takozları makinelerin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Titreşim takozları sayesinde makinenin hareketi azalır ve makine dengede daha rahat durur.

E-tekerlek.com sayfamızda, titreşim takozları kategorisinde burçlu ve civatalı takoz alternatiflerinin yanı sıra bir tarafı civatalı bir tarafı burçlu takoz alternatifimiz de bulunmaktadır.  TCBP serisi civatalı ve burçlu kauçuk takozlar metal çinko kaplı olarak üretilmektedir. Civatalı burçlu titreşim takozları 70+-5 Shore sertlikte ve doğal kauçuktan üretilmiş ürünlerdir. Civatalı ve burçlu takozlar -20°C / +80°C arası sıcaklıklar için uygundur.

E-tekerlek.com sayfamızda, civatalı burçlu takoz seçerken ürün detayında ürünlerin detaylı ölçülerine ulaşabilirsiniz. Size uygun ebatlardaki ürünleri sepete at butonu ile kolayca alabilirsiniz. Civatalı burçlu takoz kategorisinden seçiminizi yaptıktan sonra diğer ürünlerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz. Uygun fiyat ve ödeme şekilleri ile tüm ürünlerimiz kapınıza kadar gelmektedir. Kampanyalı ve indirimdeki ürünlerimizi kaçırmamak için bizi takipte kalın. Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.