Tek Civatalı Takoz Tek Burçlu Takoz Çift Burçlu Takoz Çift Civatalı Takoz Cıvata + Burçlu Takoz Civatalı Konik Takoz Civatalı Makara Takoz

TCCP serisi çift civatalı kauçuk takozlarımız metal çinko kaplı olarak üretilmektedir. 70+-5 Shore sertlikte doğal kauçuktan üretilen ürünlerimiz -20°C / +80°C sıcaklıkta çalışabilir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Görünüm:
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Çift Civatalı Takoz

Titreşim takozları, makineleri çarpma ve darbeye karşı makineyi koruyan parçalardır. Kauçuk titreşim takozları aynı zamanda makine hareketini azaltarak makinanın dengesini sağlar. Kauçuk titreşim takozu sayesinde makine yüzeyleri korunur ve sürtünmeler azalır. Böylece makinelerdeki gürültü de en az seviyeye iner.  İş makineleri, tarım makineleri ve inşaat sektöründe kullanılan makinelerde sıklıkla tercih edilen parçalardır.

E-tekerlek, titreşim takozları kategorisi altında cıvatalı ve burçlu olarak üretilen takoz seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Titreşim takozları arasında en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında çift civatalı takozlar bulunmaktadır. Çift civatalı titreşim takozları TCCP serisi olarak üretilmiştir. Çift civatalı kauçuk takozlar, metal çinko kaplı olarak üretilmektedir. Çift civatalı takozlar, 70+-5 Shore sertlikte ve doğal kauçuktan üretilmiştir. Bu ürünler -20°C / +80°C arası sıcaklıkta kullanılabilmektedir. Çift civatalı takoz seçiminde ürün detaylarında yer alan çap, boy, cıvata çapı, cıvata uzunluğu gibi ölçülere dikkat edilmelidir. 

Kaliteli ürünleri uygun fiyata bulmak istiyorsanız, e-tekerlek sizin için doğru adres. E-tekerlek.com adresinde 9 farklı ebatta çift cıvatalı titreşim takozu bulunmaktadır. Bu ürünler arasından seçim yaptıktan sonra tekerlek kategorimizde ve denge ayakları kategorimizde bulunan indirimli ürünlerimize göz atmayı unutmayın. Unutmayın E-tekerlek, makinelerinizin uzun ömürlü olması ve üretiminizin hiç durmaması için her zaman yanınızda!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.