Bakalit Yıldız / Kelebek Bakalit Yaprak Bakalit Topuz / Küre Plastik Kulp Tutamak Bakalit Kulp Tutamak Alüminyum Kulp Tutamak Bakalit Kol / Silindir Bakalit Kollu Volan / Çark Plastik Çark / Volan Bakalit Dolu Volan / Çark Alüminyum Volan / Çark Döküm Volan / Çark Tırnaklı Volan / Çark Plastik Döner Volan Kolu Katlanır Volan Kolu Metal Sustalı Kol Plastik Sustalı Kol Metal Döner Volan Kolu Plastik Yonca Paslanmaz Sustalı Kollar Döküm Kol 4 Köşe Plastik Tutamak Delikli Plastik Tutamak

AT serisi alüminyum tutamaklarımız boru boyları 200mm-600mm arasında değişmektedir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Alüminyum Kulp/ Tutamak

Alüminyum, gümüş renkli bir metaldir.  İşlenmesi kolay bir metal olduğu için endüstrinin çoğu alanında pek çok sektörde kullanılmaktadır.  Kulp, tutamak endüstriyel mutfak, gıda makineleri, tekstil makineleri, ambalaj makineleri gibi sanayi makinelerinde ve hastanelerde sıklıkla kullanılan parçalardır. Faklı malzemelerden üretilmiş kulp ve tutamak seçenekleriyle e-tekerlek makine imalatçıları ve üreticilere hizmet vermektedir.  Kulplar ve tutamaklar kategorisinin altında alüminyum kulp ve tutamak seçeneklerini bulabilirsiniz.

AT serisi olan alüminyum tutamaklar 5 farklı boy seçeneği ile üretilmiştir. Alüminyum tutamak (Alüminyum kulp) seçiminde boy, eksen uzunluğu ve delik çapına dikkat edilmelidir.

E-tekerlek.com, taksitli ödeme avantajı ile kaliteli alüminyum kulp ve alüminyum tutamak seçeneklerini size sunmaktadır. Ayrıca ana sayfamızda yer alan indirimli ürünlerimizi takip ederek fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kalitesi ve uygun fiyatlarıyla sizin yanınızda olan e-tekerlek, tekerlek, yedek tekerlek, denge ayağı, titreşim takozu, menteşe gibi alanlarda her türlü ihtiyacınızı karşılamayı hedeflemiştir. E-tekerlek, mutlu müşteri felsefesi ve teknik destek yardımı ile size hizmet vermektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.