Termoplastik Kauçuk Tekerlekli ER Serisi Termoplastik Kauçuk Tekerlekli EP Serisi Siyah Plastik Tekerlekli EP Serisi PVC Tekerlekli EP Serisi Poliüretan Tekerlekli EM Serisi Poliamid Tekerlekli EP Serisi Poliamid Tekerlekli EM Serisi Plastik Üzeri Kauçuk Kaplı EM Serisi Mavi Kauçuk Tekerlekli EM Serisi Kauçuk Tekerlekli EM Serisi Gri Kauçuk Tekerlekli EM Serisi Termoplastik Poliüretan Tekerlekli EM Serisi

Tabla Bağlantılı Hafif Sanayi Tekerlekleri

Toplam 155 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 11

Tabla Bağlantılı Hafif Sanayi Tekerlekleri

Hafif sanayi tekerlekleri özellikle tekstil, mobilya, beyaz eşya gibi sektörlerde kullanılan tekerlek cinsidir. Tabla bağlantı genellikle taşıma arabası tekerleklerinde ve ağır hizmet tiplerinde tercih edilen bağlantı tipidir. Tekerlek, cıvata ve somun aracılığıyla oynak tablaya bağlantı yapılarak yüzeye montaj gerçekleştirilir. Tabla bağlantılı hafif sanayi tekerleği seçiminde tablanın ebatlarına, tablanın delik merkezlerine ve tablanın delik çaplarına dikkat etmek gerekir.

E-tekerlek, tekerlek kategorisi altında değişik seriler arasında, farklı malzemelerden üretilmiş tabla bağlantılı hafif tip sanayi tekerlekleri arasında seçim yapabilirsiniz. EM serisi olarak, poliamid tekerlekli, kauçuk tekerlekli, poliüretan tekerlekli, mavi kauçuk tekerlekli, gri kauçuk tekerlekli ve plastik üzeri kauçuk kaplı seçeneklerimiz mevcuttur. EP serisinde ise PVC tekerlekli, termoplastik kauçuk tekerlekli, siyah plastik tekerlekli seçeneklerimiz vardır. Bunların dışında ER serisinde de termoplastik kauçuk tekerlekli seçeneklerimizi de bulabilirsiniz.

Tabla bağlantılı hafif sanayi tekerlekleri oynak ve oynak frenli seçenekleri ile sunulmaktadır. Tekerlek bağlantı çeşitlerinde üç oynak teker bağlantısı, hafif yüklerin taşınması için uygundur. Dar alanda manevra kabiliyeti yüksektir.  Dört döner tekerlek bağlantısı ise orta ve ağır yüklerin taşınmasında kullanılır. Dört döner tekerlek bağlantısı, dengeli ve en çok tercih edilen tekerlek bağlantısı konfigürasyonudur.

 Uygun ödeme seçenekleri ve kapıya kadar kargo imkanı ile ihtiyacınız olan tabla bağlantılı hafif sanayi tekerleği seçeneklerine e-tekerlek sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Hafif sanayi tekerleklerinin yanı sıra üretim sırasında size yardımcı olacak kulp, tutamak, titreşim takozu gibi parçalara da www.e-tekerlek.com sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Her türlü teknik sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. E-tekerlek, keyifli alışverişler diler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.