Poliüretan Tekerlekli ED Serisi Poliamid Tekerlekli ED Serisi Kauçuk Tekerlekli EX Serisi Kauçuk Tekerlekli EH Serisi Kauçuk Tekerlekli ED Serisi Döküm üzeri Poliüretan Kaplı ED Serisi Döküm üzeri Kauçuk Kaplı ED Serisi Döküm Üzeri Balık Sırtı Poliüretan Kaplı ED Serisi Döküm Tekerlekli EH Serisi Döküm Tekerlekli ED Serisi Alüminyum Tekerlekli ED Serisi

Tabla Bağlantılı Ağır Sanayi Tekerlekleri

Toplam 216 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 15

Tabla Bağlantılı Ağır Sanayi Tekerlekleri

Ağır sanayi tekerlekleri, zor yükleri taşımak ve beklenmedik dirençlere karşı koymak için tasarlanmış tekerlek olarak tanımlamaktadır. Ağır sanayi denildiği zaman akla ilk olarak üretim araçları fabrikaları, demir çelik sektörü, madencilik gibi alanlar gelir. Ağır tip sanayi tekerleklerini ayıran en önemli özellikler teker maşasının malzemesi, döner bilya yatağının yapısı ve çapı, rulman tipi ve çapı, teker kasnak malzemesi, teker kaplama malzemesidir. E- tekerlek sayfamızda, tekerlekler kategorisi altında tabla bağlantılı ağır sanayi tekerlekleri kategorisi altında ihtiyacınıza uygun dayanıklı ağır sanayi tekerlek çeşitlerini bulabilirsiniz.
Ağır sanayi tekerlekleri yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. E-tekerlek zorlu iş koşullarınızda yükünüzü azaltmak ve işlerinizi kolaylaştırmak için her zaman yanınızdadır. Tabla bağlantı, genellikle taşıma arabası tekerleklerinde ve ağır hizmet tiplerinde tercih edilen bağlantı tipidir. Tekerlek, civata ve somun aracılığıyla oynak tablaya bağlantı yapılarak yüzeye montaj gerçekleştirilir. Tabla bağlantılı ağır sanayi tekerleği seçerken tablanın ebatlarına, tablanın delik merkezine, tabla delik çaplarına dikkat edilmelidir.
E-tekerlek.com’da tabla bağlantılı ağır sanayi tekerlekleri yanında yedek tekerlekler kategorisi altında döküm tekerlek, kauçuk kaplı tekerlek, gri kauçuk kaplı tekerlek gibi yedek tekerlek çeşitlerimizi de bulabilirsiniz. E-tekerlek.com, tabla bağlantılı ağır sanayi tekerlekleri seçimi konusunda teknik her türlü sorunuzda yanınızdadır.

Tabla Bağlantılı Ağır Sanayi Tekerlek Modelleri

Ağır sanayi tekerleği kategorisi altında ED serisinden, poliamid tekerlekli, kauçuk tekerlekli, poliüretan tekerlekli, alüminyum tekerlekli, döküm tekerlekli, döküm üzeri kauçuk kaplı, döküm üzeri poliüretan kaplı seçenekleri bulabilirsiniz. Ayrıca EH serisi olarak, kauçuk tekerlekli, döküm tekerlekli seçenekler de mevcuttur. Kauçuk tekerlekli EX serisi de ağır sanayi tekerlekleri kategorisine girmektedir. Tabla bağlantılı ağır sanayi tekerlekleri sabit maşalı, döner tablalı maşalı ve döner tablalı frenli maşalı seçenekleri bulunmaktadır.

Tabla Bağlantılı Ağır Sanayi Tekerlek Fiyatları

Tabla bağlantılı ağır sanayi tekerleklerine uygun fiyat seçenekleri www.e-tekerlek .com sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Üstelik seçili ürünlerde toptan alarak %15e varan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.