Paslanmaz Sabit Plastik Ayaklar Sac Ayaklar Sabit Plastik Ayaklar Sabit Metal Ayaklar Paslanmaz Sac Ayaklar Paslanmaz Makine Ayakları INOX Makine Denge Ayakları Sabit Çinko Makine Denge Ayakları Mafsallı Plastik Ayaklar Mafsallı Paslanmaz Plastik Ayaklar INOX Mafsallı Paslanmaz Metal Ayaklar INOX Mafsallı Metal Ayaklar Krom Kaplı Ayaklar Kauçuk Taban Döküm Ayaklar

DA serisi makine denge ayaklarımız kauçuk tabanlı ve döküm gövdeli olarak M12-M16-M20 cıvata seçenekleri ile üretilmektedir. 60mm-80mm-100mm-120mm-140mm-160mm çaplarında mevcuttur.

Döküm Ayaklar

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır. krom-kapli-ayaklar

Döküm Ayaklar

Denge ayakları (döküm gövde makine tamponları), makinelerin yarattığı titreşimi absorbe ederek, çalışma alanına zarar vermemesini sağlayan parçalardır. E-tekerlek, denge ayakları kategorisi altında döküm ayak (döküm gövde makine tamponları) seçeneklerini sunmaktadır. DA serisi döküm denge ayakları (döküm gövde makine tamponları), kauçuk tabanlı ve döküm gövdeli olarak M12-M16-M20 cıvata seçenekleri ile üretilmektedir. Döküm ayak (döküm gövde makine tamponları) seçiminde, taban çapı, cıvata çapı, cıvata uzunluğu, toplam yükseklik ve istenilen taşıma kapasitesine dikkat edilmelidir.  Döküm denge ayakları (döküm gövde makine tamponları)kauçuk tabanları sayesinde kimyasal maddelerden ve mazot gibi sıvılardan etkilenmezler.  Döküm denge ayağı paketleme makinelerinde, gıda makinelerinde, tekstil sektöründeki makinelerde sıkça kullanılan parçalardır. Döküm ayaklar (döküm gövde makine tamponları) ile makineler istenildiği zaman yukarı kaldırılabilmektedir.

E-tekerlek, makinelerinizin güvenli bir ortamda çalışması ve üretiminizin hiç durmaması için her zaman yanınızdadır. Döküm ayaklar kategorisindeki ürünlerimizi inceleyerek, kolayca sipariş verebilirsiniz. E-tekerlek, fabrikalarda yüksek sesleri engelleyecek ve sizlere uygun çalışma ortamını yaratacak döküm ayakları adresinize kadar teslim edecektir. Uygun ödeme ve hızlı kargo seçenekleri ile e-tekerlek hep yanınızda!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.