Mafsallı Plastik Ayaklar Mafsallı Metal Ayaklar Krom Kaplı Ayaklar Mafsallı Paslanmaz Plastik Ayaklar INOX Paslanmaz Makine Ayakları INOX Mafsallı Paslanmaz Metal Ayaklar INOX Makine Denge Ayakları Döküm Ayaklar Sabit Metal Ayaklar Sabit Plastik Ayaklar Sac Ayaklar Paslanmaz Sac Ayaklar Makine Denge Ayakları Sabit Çinko Kauçuk Taban

DA serisi makine denge ayaklarımız kauçuk tabanlı ve döküm gövdeli olarak M12-M16-M20 cıvata seçenekleri ile üretilmektedir. 60mm-80mm-100mm-120mm-140mm-160mm çaplarında mevcuttur.

Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Döküm Ayaklar

Denge ayakları (döküm gövde makine tamponları), makinelerin yarattığı titreşimi absorbe ederek, çalışma alanına zarar vermemesini sağlayan parçalardır. E-tekerlek, denge ayakları kategorisi altında döküm ayak (döküm gövde makine tamponları) seçeneklerini sunmaktadır. DA serisi döküm denge ayakları (döküm gövde makine tamponları), kauçuk tabanlı ve döküm gövdeli olarak M12-M16-M20 cıvata seçenekleri ile üretilmektedir. Döküm ayak (döküm gövde makine tamponları) seçiminde, taban çapı, cıvata çapı, cıvata uzunluğu, toplam yükseklik ve istenilen taşıma kapasitesine dikkat edilmelidir.  Döküm denge ayakları (döküm gövde makine tamponları)kauçuk tabanları sayesinde kimyasal maddelerden ve mazot gibi sıvılardan etkilenmezler.  Döküm denge ayağı paketleme makinelerinde, gıda makinelerinde, tekstil sektöründeki makinelerde sıkça kullanılan parçalardır. Döküm ayaklar (döküm gövde makine tamponları) ile makineler istenildiği zaman yukarı kaldırılabilmektedir.

E-tekerlek, makinelerinizin güvenli bir ortamda çalışması ve üretiminizin hiç durmaması için her zaman yanınızdadır. Döküm ayaklar kategorisindeki ürünlerimizi inceleyerek, kolayca sipariş verebilirsiniz. E-tekerlek, fabrikalarda yüksek sesleri engelleyecek ve sizlere uygun çalışma ortamını yaratacak döküm ayakları adresinize kadar teslim edecektir. Uygun ödeme ve hızlı kargo seçenekleri ile e-tekerlek hep yanınızda!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.