Poliamid Tekerlekli EU Serisi Kauçuk Kaplı EU Serisi Şeffaf Tekerlekli EU Serisi Polipropilen Tekerlekli EU Serisi Pvc Kaplı EU Serisi

Ekonomik Tablalı Hafif Sanayi Tekerlekleri

Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

EKONOMİK TABLALI HAFİF SANAYİ TEKERLEKLERİ

Tabla bağlantılı hafif sanayi tekerlekleri hem üretim alanında hem gündelik hayatta mobilya ve farklı ürünlerde kullanılabilen ve en çok tercih edilen tekerleklerdendir. Ekonomik tabla bağlantılı hafif sanayi tekerleklerinde tekerlek, cıvata ve somun aracılığıyla oynak tablaya bağlantı yapılarak yüzeye montajı gerçekleştirilir. Ekonomik tablalı hafif sanayi tekerleği seçiminde tablanın ebatlarına, tablanın delik merkezlerine ve tablanın delik çaplarına dikkat etmek gerekir. E-tekerlek, tekerlek kategorisi altında ekonomik tabla bağlantılı hafif sanayi tekerlekleri seçeneklerimizi bulabilirsiniz. Tablalı tekerlekler sabit, oynak ve oynak frenli seçenekleri ile sunulmaktadır. Farklı çaptan ve taşıma kapasitesinden istediklerinizi sitemizde filtreleme yoluyla kolayca bulabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

Ekonomik Tabla Bağlantılı Hafif Sanayi Tekerlek Modelleri

EU maşalı ekonomik tablalı hafif sanayi tekerlekleri kemik dediğimiz poliamid tekerlekler, polipropilen jantlı termoplastik kauçuk kaplamalı tekerlek, polikarbonat üzeri PVC kaplı şeffaf tekerlek, polipropilen (moblen) jantlı ve kaplı tekerlek ve poliamid üzeri PVC tekerlekler mevcuttur. Aynı zamanda ekonomik tablalı hafif sanayi tekerleklerinde sabit tablalı, oynar döner tablalı ve oynar dönerli frenli maşa seçenekleri bulunmaktadır.

Ekonomik Tabla Bağlantılı Hafif Sanayi Tekerlek Fiyatları

Tablalı tekerlek yanı sıra üretim sırasında size yardımcı olacak kulp, tutamak, titreşim takozu gibi parçalara da www.e-tekerlek.com sayfamızdan ulaşabilirsiniz. En uygun ve ekonomik tabla bağlantılı hafif sanayi tekerleklerine çok avantajlı promosyonlarla alabilmek için sayfamızı mutlaka ziyaret edin.!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.