Turuncu Plastik Sustalı Kol Civatalı Turuncu Plastik Sustalı Kol Burçlu Plastik Sustalı Kol Civatalı Plastik Sustalı Kol Burçlu

Plastik Sustalı Kol

Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Plastik Sustalı Kol

Sustalı kol sanayide çok sık kullanılan parçalardan biridir. E-tekerlek.com, kulplar tutamaklar kategorisi altında plastik sustalı kol seçeneklerini sunmaktadır. Plastik sustalı kol isteğiniz doğrultusunda burçlu veya cıvatalı şekilde olmaktadır. Plastik sustalı kol da renk opsiyonu da mevcuttur. Tercihiniz doğrultusunda turuncu plastik sustalı kol veya siyah plastik sustalı kol seçeneklerimize göz atabilirsiniz. PKC serisi civatalı plastik sustalı kol, M6-M8-M10-M12 cıvata seçenekleri ile üretilmektedir. Ürünlerin çapları 63mm den 78mm e kadar değişmektedir. PKB serisi burçlu plastik sustalı kol aynı şekilde M6-M8-M10-M12 cıvata seçenekleri ile üretilmektedir. Ürünlerin çapları 63mm den 78mm e kadar değişmektedir. Turuncu seçeneklerde ise PKCT serisi cıvatalı turuncu plastik sustalı kol M6-M8-M10-M12 cıvata seçenekleri ile üretilmektedir. Ürünlerin çapları 63mm den 78mm e kadar değişmektedir.PKBT serisi burçlu plastik sustalı kol aynı şekilde M6-M8-M10-M12 cıvata seçenekleri ile üretilmektedir. Ürünlerin çapları 63mm den 78mm e kadar değişmektedir.

www.e-tekerlek.com, plastik sustalı kol çeşitlerinin yanında, denge ayağı, kulp-tutamak, titreşim takozu ve menteşe gibi ürünlerin tedariki konusunda uzmandır. Ürünlerimizi Türkiye’nin her noktasına ulaştırmaktaktayız. Depolarımızda bulunan binlerce çeşitlik hazır ürün stokumuz ile siparişlerinizi aynı gün kargolamayı amaçlıyoruz. E-tekerlek.com aradığınız ürüne en kolay ve en uygun şekilde ulaşmanız için yanınızda.  Keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.