Bakalit Yıldız / Kelebek Bakalit Yaprak Bakalit Topuz / Küre Plastik Kulp Tutamak Bakalit Kulp Tutamak Alüminyum Kulp Tutamak Bakalit Kol / Silindir Bakalit Kollu Volan / Çark Plastik Çark / Volan Bakalit Dolu Volan / Çark Alüminyum Volan / Çark Döküm Volan / Çark Tırnaklı Volan / Çark Plastik Döner Volan Kolu Katlanır Volan Kolu Metal Sustalı Kol Plastik Sustalı Kol Metal Döner Volan Kolu Plastik Yonca Paslanmaz Sustalı Kollar Döküm Kol 4 Köşe Plastik Tutamak Delikli Plastik Tutamak

EDS serisi plastik döner volan kollarımız M6-M8-M10-M12 cıvata seçeneklerinde üretilmektedir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Plastik Döner Volan Kolu

Volan kolu sanayide çok farklı sektörlerde sıkça kullanılan parçalardan biridir. Plastik döner volan kolu fiyatı ve kullanışlılığı açısından çok tercih edilen ürünler arasındadır. E-tekerlek, kuplar/tutamaklar kategorisi altında farklı ebatlarda plastik döner volan kolu seçeneklerini size sunmaktadır.EDS serisi plastik döner volan kolu M6-M8-M10-M12 cıvata seçeneklerinde üretilmektedir. 

Size en uygun volan kolu seçeneklerini bulmak için yapmanız gereken e-tekerlek.com ‘u ziyaret etmek ve kulplar tutamaklar kategorisinde ihtiyacına uygun plastik döner volan kolu ebatları arasında seçiminizi yapmak… Seçimlerinizi yaptıktan sonra rotil ayak, rotil üst, rotil takım seçeneklerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz. Uygun fiyatlarımız ile ihtiyacınıza uygun seçenekleri bulacağınıza eminiz. E-tekerlek ile işlerinizi kolaylaştırın. E-tekerlek ile keyifli alışverişler!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.