Metal Tutamak Siyah Alüminyum Sustalı Kol Plastik Yıldız Tutamak Plastik Küre Tutamak Plastik Kelebek Tutamak Plastik Tutamak Kapaklı Alüminyum 3 Kollu Çark Tırnaklı Volan / Çark Plastik Yonca Plastik Sustalı Kol Plastik Kulp Tutamak Plastik Döner Volan Kolu Plastik Çark / Volan Paslanmaz Sustalı Kollar Metal Döner Volan Kolu Katlanır Volan Kolu Katlanır Kollu Alüminyum Çark Döküm Volan / Çark Döküm Kol Delikli Plastik Tutamak Bakalit Yıldız / Kelebek Bakalit Yaprak Bakalit Topuz / Küre Bakalit Kulp Tutamak Bakalit Kollu Volan / Çark Bakalit Kol / Silindir Bakalit Dolu Volan / Çark Alüminyum Volan / Çark Alüminyum Kulp Tutamak 4 Köşe Plastik Tutamak Plastik T Kol Plastik Gömme Tutamak Alüminyum El Topuzu Zamak Tutamak

EDS serisi plastik döner volan kollarımız M6-M8-M10-M12 cıvata seçeneklerinde üretilmektedir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Plastik Döner Volan Kolu

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Plastik Döner Volan Kolu

Volan kolu sanayide çok farklı sektörlerde sıkça kullanılan parçalardan biridir. Plastik döner volan kolu fiyatı ve kullanışlılığı açısından çok tercih edilen ürünler arasındadır. E-tekerlek, kuplar/tutamaklar kategorisi altında farklı ebatlarda plastik döner volan kolu seçeneklerini size sunmaktadır.EDS serisi plastik döner volan kolu M6-M8-M10-M12 cıvata seçeneklerinde üretilmektedir. 

Size en uygun volan kolu seçeneklerini bulmak için yapmanız gereken e-tekerlek.com ‘u ziyaret etmek ve kulplar tutamaklar kategorisinde ihtiyacına uygun plastik döner volan kolu ebatları arasında seçiminizi yapmak… Seçimlerinizi yaptıktan sonra rotil ayak, rotil üst, rotil takım seçeneklerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz. Uygun fiyatlarımız ile ihtiyacınıza uygun seçenekleri bulacağınıza eminiz. E-tekerlek ile işlerinizi kolaylaştırın. E-tekerlek ile keyifli alışverişler!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.