Plastik Çöp Konteyneri Tekeri Kauçuk Tekerlekli EZ Serisi Kauçuk Tekerlekli EM Serisi Kauçuk Tekerlekli EK Serisi

Çöp Konteyner Tekerlekleri

Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
1 2

Çöp Konteyner Tekerlekleri

Tekerlekli çöp konteynerleri, ağır yükteki çöpleri bile rahatlıkla taşımamıza yardımcı olurlar. Çöp konteynerleri metal veya plastik olarak üretilmektedir. Günümüzde geri dönüşüm kutuları, tıbbi atık konteynerleri de tekerlekli olarak üretilmektedir.  Evimizde olan çöpümüzün tekerlekli olması bile günlük hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

E-tekerlek, tekerlekler kategorisi altında farklı çöp konteyner tekerlekleri seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Kauçuk tekerlekli EM serisi, kauçuk tekerlekli EK serisi, kauçuk tekerlekli EZ serisi çöp konteyneri tekerleği dışında plastik çöp konteyneri tekerleği alternatifleri de bulunmaktadır. Kauçuk tekerlekler, -20°C ile +60°C arası sıcaklıklarda kullanılabilirler. Kauçuk çöp konteyner tekerlekleri titreşimi absorbe etme özelliği oldukça yüksek, darbelere karşı dayanıklı tekerleklerdir. Ayrıca kullanıldığı zemine zarar vermeden çalışırlar ve iz bırakmazlar. Kauçuk çöp konteyner tekerlekleri çok sayıda kimyasal maddeye karşı dayanıklıdırlar.

Çöp konteynır tekerlekleri oynar tablalı, sabit veya oynar frenli tablalı olabilmektedir. Çöp konteyner tekerlekleri arasından ihtiyacınız olan tekerlek taşıma kapasitesini seçebilirsiniz ve tekerlekler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Güvenilir alışveriş sitemiz e-tekerlek, hızlı alışveriş imkanı sağlamaktadır. Çöp konteyner tekerleklerinin yanında çok satan ürünlerimizi ve indirimdeki ürünlerimizi www.e-tekerlek.com sayfamızdan inceleyerek ihtiyacınız olan yedek parçalara uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. E-tekerlek ile isterseniz kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz isterseniz kapıda nakit ödeme seçeneği ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Çöpleriniz sizi yormasın, bırakın e-tekerlek çöp konteyner tekerlekleri, hareketin gücü ile çöplerinizi sizin için hafifletsin! Keyifli alışverişler dileriz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.