Plastik Çöp Konteyneri Tekeri Kauçuk Tekerlekli EZ Serisi Kauçuk Tekerlekli EM Serisi Kauçuk Tekerlekli EK Serisi

Çöp Konteyner Tekerlekleri

Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
1 2

Çöp Konteyner Tekerleği Nedir?

Çöp konteynerleri, çöplerin taşınması ve çöp arabalarına boşaltılması konusunda son derece kullanışlı araçlar. Çöp konteyneri tekerleklerinin taşıyacağı konteynerin ve çöplerin ağırlığına göre farklı yapısal özellikleri bulunuyor. Siz de farklı özelliklere sahip çöp konteyner tekerleği çeşitlerine şimdi Türkiye’nin lider tekerlek üreticisi e-Tekerlek.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çöp Konteyner Tekerleği Özellikleri

Çöp konteyner taşımak üzere üretilmiş olan tekerlekler uygulama alanları bakımından geniş bir çeşitlilik sunuyor. Öyle ki çöp konteyner tekeri olarak üretilen bu tekerlek çeşitlerini kaynak makinesi, temizlik ekipmanları, yıkama makineleri, tarım ve servis arabaları gibi ekipmanları taşımak için de kullanabilirsiniz. Çöp konteyner tekerleklerinin öne çıkan özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkün:

 

  • Çapları 80 mm ile 200 mm arasındadır,
  • Tek tekerlek için 130, 4 tekerlek için 390 kg taşıma kapasitesi bulunur,
  • -20 derece ile +60 derece sıcaklıklarda çalışabilir,
  • Tabla bağlantı şekli kullanılmıştır,
  • Oynak tiptir ve burçlu yataklamaya sahiptir.

 

Yukarıdaki özellikler plastik olmayan çöp konteyner tekerleklekleri için geçerlidir. Plastik çöp kovası tekerleği modellerinde tablası bulunmaz ve taşıma kapasitesi daha düşüktür.

Çöp Konteyner Tekerleği Çeşitleri

Çöp konteyneri tekerlekleri plastik ve kauçuk olmak üzere ikiye ayrılır. Kauçuk çöp tekerlerinde EZ, EM ve EK olmak üzere 3 farklı seri bulunur.

Kendinden Pimli Kauçuk Çöp Konteyneri Tekerleği

200 mm teker çapı bulunan plastik çöp konteyner tekerleği 50 mm yüksekliğe sahiptir. Tek tekerin taşıma kapasitesi 110 kg, 4 tekerin taşıma kapasitesi ise 330 kg olarak belirlenmiştir. Pim bağlantı şekli kullanılır. Burçlu yataklama tipi kullanılan bu tür tekerleklerde kaplama malzemesi kauçuk, kasnak malzemesi polipropilen, kaplama özelliği ise yumuşak tabandır. 1034 gram ağırlığa sahip olan plastik tekerlekler -20 derece ile +60 derece arasında çalışır.

Kauçuk Çöp Konteyneri Tekerleği

Kauçuk çöp konteyneri tekerlekleri çok daha geniş bir çeşitliliğe sahiptir ve her bir ürün farklı özellikler içerir. Kauçuk tekerlekler plastik tekerleklere oranla çok daha dayanıklıdır ve taşıma kapasitesi daha fazladır. Eğer uzun ömürlü bir kullanım imkanı elde etmek istiyorsanız kauçuk tekerlekleri tercih etmenizi öneririz. Ek olarak 240 lt çöp konteyneri tekeri olarak genellikle yüksek taşıma kapasitesine sahip kauçuk tekerlekler tercih edilir.

Çöp Konteyner Tekerleği Uygun Fiyatlarla e-Tekerlek.com’da!

Türkiye’nin önde gelen tekerlek üreticisi e-Tekerlek.com geniş bir ürün çeşitliliği ve son derece uygun konteyner tekerleği fiyatları sunar. Tüm tekerlek çeşitlerini perakende olarak satın alabileceğiniz gibi, toptan olarak da sipariş oluşturabilirsiniz. 25-99 adet arası toptan alımlarda %10, 100-240 adet arası toptan alımlarda yüzde %15 ve 250-5000 adet arası toptan alımlarında %20 indirim avantajından yararlanabilirsiniz. Eğer siz de tekerlek konusundaki yedek parça ihtiyacınızı indirimli fiyatlarla karşılamak isterseniz, e-Tekerlek.com sizleri bekliyor!

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.