Tabla Bağlantılı Poliüretan Tekerlekli EM Paslanmaz INOX Serisi Tabla Bağlantılı Poliamid Tekerlekli EM Paslanmaz INOX Serisi Tabla Bağlantılı Kauçuk Tekerlekli EM Paslanmaz INOX Serisi Delik Bağlantılı Poliüretan Tekerlekli EM Paslanmaz INOX Serisi Delik Bağlantılı Poliamid Tekerlekli EM Paslanmaz INOX Serisi Delik Bağlantılı Kauçuk Tekerlekli EM Paslanmaz INOX Serisi Civata Bağlantılı Poliüretan Tekerlekli EM Paslanmaz INOX Serisi Civata Bağlantılı Poliamid Tekerlekli EM Paslanmaz INOX Serisi Civata Bağlantılı Kauçuk Tekerlekli EM Paslanmaz INOX Serisi

Paslanmaz Hafif Sanayi Tekerlekler

Toplam 77 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Paslanmaz Hafif Sanayi Tekerlekleri

E-tekerlek, hafif sanayi tekerlekleri için inox serisi ile her zaman yanınızdadır. İnox, gerçek paslanmaz çelik anlamına gelmektedir. İnox serisi paslanmaz hafif sanayi tekerleği seçtiğiniz zaman, aldığınız ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda paslanmaz hafif sanayi tekerlekleri aşınma ve yıpranmaya karşı da çok dayanıklıdır. Paslanmaz tekerlekler yüksek ısıya karşı dayanıklıdır.

Emes marka inox serisi paslanmaz hafif sanayi tekerleklerimiz, yüksek kaliteli saf çelikten üretilmiştir. www.e-tekerlek.com sayfamızda tekerlekler kategorisi altında, paslanmaz sanayi tekerlekleri seçeneklerini bulabilirsiniz. Poliüretan tekerlekli, poliamid tekerlekli, kauçuk tekerlekli EM paslanmaz INOX serisi ürünlerimiz mevcuttur. Paslanmaz hafif sanayi tekerleklerimiz, oynak tabla bağlantılı, oynak frenli tabla bağlantılı, cıvata bağlantılı, delik bağlantılı seçenekleri ile sayfamızda mevcuttur.

Paslanmaz tekerin sert ve pürüzsüz yüzeyi havada bulunan mikropların yapışmasını engeller. Paslanmaz hafif sanayi tekerlekleri, endüstriyel mutfaklarda, gıda makinalarında, paketleme makinalarında, mağaza ekipmanlarında, tente ve şemsiyelerde kullanılabilir.

Size uygun bağlantı tipini ve tekerlek çeşidini bulmak için E-tekerlek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. E-tekerlek, mutlu müşteri felsefesi ve teknik destek yardımı ile size hizmet vermektedir. Tüm kredi kartlarına 9 taksit imkanı yanı sıra havale ile ödemelerde %5 indirim imkanı sunmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz ve hızlı kargomuz ile e-tekerlek size hizmet vermekten gurur duyar. Paslanmaz hafif sanayi tekerlekleri arasından seçiminizi yaptıktan sonra yedek tekerlek kategorilerimize göz atmayı unutmayınız.  Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.