Paslanmaz Sabit Plastik Ayaklar Sac Ayaklar Sabit Plastik Ayaklar Sabit Metal Ayaklar Paslanmaz Sac Ayaklar Paslanmaz Makine Ayakları INOX Makine Denge Ayakları Sabit Çinko Makine Denge Ayakları Mafsallı Plastik Ayaklar Mafsallı Paslanmaz Plastik Ayaklar INOX Mafsallı Paslanmaz Metal Ayaklar INOX Mafsallı Metal Ayaklar Krom Kaplı Ayaklar Kauçuk Taban Döküm Ayaklar

Denge Ayakları

Toplam 307 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 21

Denge Ayakları

Denge ayakları makinelerde titreşimi absorbe ederek temas ettiği yüzeyi koruyan parçalardır. Denge ayakları kullanıldığı alana zarar vermez ve güvenli bir çalışma ortamı sunar. Makineler gerektiği zaman denge ayakları ile yükseltilebilmektedir.

Denge ayakları kategorisinde makine denge ayakları, mafsallı plastik ayaklar, krom kaplı ayaklar, paslanmaz makine ayakları, mafsallı metal ayaklar, mafsallı paslanmaz metal ayaklar, mafsallı paslanmaz plastik ayaklar ve döküm ayaklar bulunmaktadır.

Makine titreşim tamponları (makine denge ayakları) üretim ve imalat sektöründe çok yaygın olarak kullanılır. Denge ayaklarının başlıca kullanım alanları; takım tezgahları, paketleme makineleri, tekstil, gıda makineleri, ağaç işleme makineleri, mermer makineleri, paketleme makineleri vb. olarak sayılabilir. Denge ayakları titreşimi ve ortam gürültüsünü azaltır. Kolay makine terazilenmesi sağlar. Denge ayakları yere bağlantı gerektirmez, makinenin istemsiz hareket etmesini engeller. Denge ayaklarının en büyük avantajı kolay montaj ve yer değiştirme imkanıdır. Kauçuk tabanı birçok yağ ve kimyasala dayanıklıdır.

Krom kaplı makine denge ayakları kauçuk tabanlı ve krom kaplı çelik gövdelidir. Önemli kullanım alanları olarak gıda makinaları, ambalaj makinaları, paketleme makinaları, konveyörler sayılabilir. Denge ayakları, makine titreşim tamponlarına kıyasla daha hafif yükler taşıyabilirler.

Mafsallı plastik ayaklar, poliamid malzemeden üretilmiş bir taban ve mafsallı bir cıvata mekanizmasından oluşur. Talebe göre paslanmaz cıvatalı modelleri de mevcuttur. Uygun fiyat ve yaygın kullanım alanları sayesinde piyasada en çok talep gören ürünlerdendir. E-tekerlek.com, ihtiyacınıza uygun pek çok denge ayağı çeşidini sizlere sunmaktadır. Dilediğiniz malzemeden üretilen denge ayaklarını seçmek için doğru adrestesiniz. E-tekerlek, Türkiye’nin her yerine makine yedek parça teminatı konusunda uzmandır ve üreticilerin yardımcısıdır. E-tekerlek, uygun fiyat ve taksit avantajları ile keyifli alışverişler diler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.