Çap 80mm Mafsallı Metal Ayaklar Çap 60mm Mafsallı Metal Ayaklar Çap 100mm Mafsallı Metal Ayaklar

Mafsallı Metal Ayaklar

Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Mafsallı Metal Aykalar

Denge ayakları üretim ve imalat sektöründe çok sık kullanılan, makinelerdeki titreşimi absorbe ederek temas ettiği yüzeyi koruyan parçalardır. Mafsallı metal ayaklar yani çelik mafsallı makine ayakları, metal gövde üzerinde bulunan hareketli montaj cıvatası ile çalışmaktadır. Mafsallı metal ayaklar, zeminde bulunan eğim ve bozukluklarda sorunsuz kullanım olanağı sağlayan parçalardır. Mafsallı metal makine ayağı sayesinde makine istemsiz hareket etmez.

E-tekerlek.com sayfamızda, denge ayakları kategorisi altında farklı ebatlarda mafsalı metal denge ayağı seçenekleri uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Çapları 40mm, 60mm, 80mm, 100mm, 120mm olarak değişmektedir. EM serisi mafsallı metal ayaklar M8-M10-M12 cıvata seçenekleri ile üretilmektedir. Mafsallı metal ayak takım tezgahları, gıda makineleri, tekstil makineleri, mermer makinelerinde sıkça kullanılan parçalardır.

Titreşimi ve ortam gürültüsünü azaltan çelik mafsallı denge ayağı seçenekleri için e-tekelek.com ‘u ziyaret edin.  Yere bağlantı gerektirmeyen bu pratik parçalar ile işlerinizi kolaylaştırın. E-tekerlek uygun fiyat ve taksit avantajlarıyla ürünlerinizi kapınıza kadar teslim etmektedir. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan mafsallı metal ayak boyutlarına karar vermek. Keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.