Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Tekerlekler Transpalet Tekerlekleri Termoplastik Kauçuk Tekerlekler Siyah Plastik Tekerlekler Şeffaf Tekerlekler PVC Tekerlekler Poliamid Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Poliamid Tekerlekler Mavi Elastik Kauçuk Tekerlekler Kauçuk Kaplı Tekerlekler Havalı Tekerlekler Gri Kauçuk Kaplı Tekerlekler El Arabası Tekerlekleri Döküm Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Döküm Tekerlekler Alüminyum Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler

ABP serisi rulmanlı döküm üzeri poliüretan kaplı tekerleklerimiz 100mm – 200mm çapları arasında üretilmektedir. Çok farklı sektör ve uygulamalarda kullanılan çok popüler ürünlerimizdir.

Alüminyum Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler

Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Alüminyum Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler

Alüminyum, endüstrinin çoğu kolunda pek çok ürünün yapımında kullanılan bir malzemedir. Hafif olması ve yüksek dayanım özelliğine sahip olması sebebiyle çok tercih edilen bir malzemedir.  Poliüretan tekerlekler ise titreşimi absorbe ederler. Alüminyum üzeri poliüretan kaplı tekerlekler darbelere karşı dayanıklıdır ve aşınma dirençleri yüksektir. Alüminyum üzeri poliüretan kaplı tekerlekler kullanıldığı zemine zarar vermeden çalışırlar ve iz bırakmazlar.

E-tekerlek.com sayfamızda yedek tekerlekler kategorisi altında bulabileceğiniz alüminyum üzeri poliüretan kaplı tekerlekler bilya rulmanlı olarak üretilmiştir. ABP serisi olarak üretilen bu tekerlekler 100, 125, 150, 180,200 mm çap seçenekleriyle sunulmaktadır. Alüminyum üzeri poliüretan kaplı tekerlekler özellikle konveyör, otomotiv, taşıma arabası, tekstil arabası, transpalet tekerleği olarak kullanılmaktadır.

Güvenilir alışveriş sitemiz e-tekerlek, hızlı alışveriş imkanı sağlamaktadır. Alüminyum üzeri poliüretan kaplı yedek tekerlekler yanında pek çok farklı mazleme ve çaptaki yedek tekerlek seçeneklerini www.e-tekerlek.com sayfamızdan inceleyerek ihtiyacınız olan yedek tekerleklere uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. E-tekerlek ile isterseniz kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz isterseniz kapıda nakit ödeme seçeneği ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Yükleriniz sizi yormasın, bırakın e-tekerlek hareketin gücü ile yüklerinizi sizin için hafifletsin! Keyifli alışverişler dileriz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.