Rulmanlı Döküm Tekerlekler Burçlu Döküm Tekerlekler

Döküm Tekerlekler

Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Döküm Tekerlekler

Döküm tekerlekler, aşınmaya karşı oldukça dirençli tekerleklerdir ve çok yüksek taşıma kapasitesine sahiptirler.  Döküm tekerlekler (demir tekerlek) yağlara karşı dayanıklıdır. Döküm tekerlekler, -40°C ile +600°C arası sıcaklıklarda kullanılabilirler.

E-tekerlek, tekerlek konusunda uzmandır. Her türlü tekerlek için yedek tekerlek temini konusunda hızlıdır. E-tekerlek.com sayfamızda, yedek tekerlekler kategorisi altında döküm yedek tekerlek çeşitlerini bulabilirsiniz. Burçlu döküm tekerlekler (demir tekerlekler)  ve rulmanlı döküm tekerlekler olmak üzere 2 tip yedek döküm tekerlek alternatifimiz bulunmaktadır. Bilya rulmanlı olan döküm tekerleklerimiz, taşıma ve hareket hızı yüksek araçlarda ihtiyaçlara cevap verebilmesi açısından ideal yataklama tipidir. Bilya rulmanlı yedek döküm tekerlekler, boşluğu en az olan rulman tipidir. Uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen yataklama tipidir. VBV serisi komple döküm tekerleklerimiz (demir tekerlekler)  55mm – 200mm çapları arasındadır. Genelde ağır yüklerin bulunduğu uygulamalarda yaygın olarak kullanılan ürünlerdir. Kendinden burçlu döküm tekerlekler ise darbelere ve suya karşı dayanıklıdırlar ve ekonomik yataklama tipleridir. İhtiyacınız doğrultusunda size uygun döküm tekerlekleri e-tekerlek.com’dan kolayca satın alabilirsiniz.  VKV serisi komple döküm tekerlekler burçludur ve 55mm – 200mm çapları arasında seçenekleri vardır. Genelde ağır yüklerin bulunduğu uygulamalarda yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

www.e-tekerlek.com da, uygun fiyat ve taksitli ödeme seçeneği ile yedek tekerleklerimiz arasından ihtiyacınız olan tekerleği hızlı kargo avantajı ile satın alabilirsiniz. Kampanyalardan ve indirimlerden anında haberdar olmak için e-tekerlek sayfamızı takip edebilirsiniz. Döküm tekerlekler için doğru adres www.e-tekerlek.com! Keyifli alışverişler!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.