Tek Civatalı Takoz Tek Burçlu Takoz Civatalı Makara Takoz Civatalı Konik Takoz Cıvata + Burçlu Takoz Çift Civatalı Takoz Çift Burçlu Takoz

Titreşim Takozları

Toplam 72 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Titreşim Takozları

Titreşim takozu nedir? Titreşim takozları, darbeli çalışma olan mekanizmalarda birbiriyle bağlantılı sistem elemanları arasında oluşan sürtünmenin iletilmesini fazla enerjiyi yutarak engelleyen parçalardır. Fabrikalarda çoğu zaman yüksek ses ile çalışan makineler bulunmaktadır. Titreşim takozları hem titreşimi hem de gürültüyü engeller ve bu makinelerdeki sesi en aza indirir. Titreşim takozları makinelerin daha uzun ömürlü olmasını sağladığı için çok önemlidir. Aynı zamanda titreşim takozları çalışma sırasında makinenin temas ettiği yüzeyi korur, makinenin hareketini azaltarak dengede kalmasını sağlar. Çarpma ve darbeye karşı makineyi koruyan parça titreşim takozudur. Titreşim takozları değişik sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle iş makineleri, tarım makineleri, inşaat makineleri gibi makinelerde titreşim takozu çok önemlidir.

E-tekerlek.com sayfamızda titreşim takozları kategorisi altında tek cıvatalı takoz, çift cıvatalı takoz, tek burçlu takoz, çift burçlu takoz ve cıvata+burçlu takoz seçeneklerini bulabilirsiniz.  Kauçuk takozlarımız metal çinko kaplı olarak doğal kauçuktan üretilmektedir. Titreşim takozları,  -20°C / +80°C sıcaklık direncine sahiptir. Titreşim takozları farklı cıvata, burç çapı ve uzunluğuna sahiptir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda farklı boy ve ebatlardaki titreşim takozlarının cıvata ve burç özelliklerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

E-tekerlek, makinelerinizin uzun ömürlü olması ve üretiminizin hiç durmaması için her zaman yanınızdadır. Titreşim takozları kategorisindeki ürünlerimizi inceleyerek, kolayca sipariş verebilirsiniz.E-tekerlek.com , fabrikalarda yüksek sesleri engelleyecek ve sizlere uygun çalışma ortamını yaratacak titreşim takozlarını adresinize kadar teslim edecektir. Uygun ödeme ve hızlı kargo seçenekleri ile e-tekerlek hep yanınızda!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.