Rulmanlı Poliamid Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Burçlu Poliamid Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Ağır Tip Burçlu Poliamid Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler

Poliamid Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler

Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
1 2

Poliamid Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler

Poliamid üzeri poliüretan tekerlekler özellikle kırmızı ve turuncu renkleri ile dikkat çeken tekerleklerdir.

E-tekerlek.com adresimizde yedek tekerlekler kategorisi altında bulabileceğiniz poliamid üzeri poliüretan kaplı tekerlekler farklı kullanım amaçları ve ebatlarına göre kategorilendirilmiştir. ZKP serisi poliamid üzeri poliüretan kaplı tekerlekler 80mm – 200mm çapları arasındadır. Burçlu olarak üretilen bu seri ısıya karşı dayanıklıdır. ZBP serisi rulmanlı poliamid üzeri poliüretan kaplı tekerlekler 55mm – 200mm çapları arasındadır. Bu tekerleklerimiz bilya rulmanlı ve yumuşak tabanlıdır. ZKP serisi poliamid üzeri poliüretan kaplı tekerlekler 55mm – 200mm çapları arasındadır.  Bu seri ağır tip ve burçlu olan poliamid üzeri poliüretan kaplı tekerleklerden oluşmaktadır.

Poliamid üzeri poliüretan kaplı (kestamit üzeri poliüretan kaplı) tekerleklerimiz aşınmaya karşı dirençlidir ve kırılmaya karşı dayanıklıdır. Bu sebeple özellikle fabrikalarda çok tercih edilen ürünlerimizdendir.

www.e-tekerlek.com, yedek tekerleklerle birlikte ihtiyacınız olabilecek, denge ayağı, kulp-tutamak, titreşim takozu ve menteşe gibi ürünlerin tedariği konusunda uzmandır. Biz e-tekerlek ailesi olarak ürünlerimizi Türkiye’nin her noktasına ulaştırmaktaktayız. E-tekerlek te önceliğimiz uygun fiyat ve ürün çeşitliliği ve müşteri memnuniyetidir.  e-tekerlek.com aradığınız ürüne en kolay ve en uygun şekilde ulaşmanız için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm çeşitlerimizi görmek için sizi sayfamıza bekliyoruz, keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.