Termoplastik Kauçuk Kaplı ER Serisi Termoplastik Kauçuk Kaplı EP Serisi Siyah Plastik Tekerlekli EP Serisi Şeffaf Tekerlekli EP Serisi PVC Tekerlekli EP Serisi Poliüretan Tekerlekli EM Serisi Poliamid Tekerlekli EP Serisi Poliamid Tekerlekli EM Serisi Mavi Kauçuk Tekerlekli EM Serisi Kauçuk Tekerlekli EM Serisi Gri Kauçuk Tekerlekli EM Serisi

Civata Bağlantılı Hafif Sanayi Tekerlekleri

Toplam 84 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Civata Bağlantılı Hafif Sanayi Tekerlekleri

Hafif sanayi tekerlekleri özellikle tekstil, mobilya, beyaz eşya gibi sektörlerde kullanılan tekerlek cinsidir. Civata bağlantı genellikle hafif hizmet tiplerinde tercih edilen bağlantı tipidir. Tekerlek bağlanacak yüzeydeki deliğe cıvata geçirilerek somuna vidalanarak montajı gerçekleştirilir. Civata bağlantılı tekerlek seçiminde cıvata çapına ve cıvata boyuna dikkat etmek gerekir. www.e-tekerlek.com sayfamızda tekerlek kategorisi altında cıvata bağlantılı hafif sanayi tekerleklerini bulabilirsiniz. Civata bağlantılı hafif sanayi tekerlekleri genellikle, şemsiye ve tentelerde, paketleme makinalarında, yıkama makinalarında, temizlik ekipmanlarında, stand ve servis arabalarında kullanılmaktadır. E-tekerlek, Türkiye’nin her yerine makine yedek parça teminatı konusunda uzmandır. Tercih ettiğiniz civata bağlantılı hafif sanayi tekerlekleri için her zaman uygun yedek tekerlek seçeneklerini e-tekerlek.com sayfamızda bulabilirsiniz.

Civata Bağlantılı Hafif Sanayi Tekerlek Modelleri

Cıvata bağlantılı hafif sanayi tekerlekleri miz, oynak tablalı veya oynak frenli tablalı olabilir. EM serisi cıvata bağlantılı tekerlekler polyamid (kestamit) tekerlekli, kauçuk tekerlekli, poliüretan tekerlekli, gri kauçuk tekerlekli, mavi kauçuk tekerlekli seçeneklerimiz mevcuttur. EP serisi olarak ise, PVC tekerlekli, şeffaf tekerlekli, poliamid (kestamid) tekerlekli, siyah plastik tekerlekli seçeneklerimiz mevcuttur. ER serisinde ise termoplastik kauçuk kaplı tekerleklerimizi bulabilirsiniz.

Civata Bağlantılı Hafif Sanayi Tekerlek Fiyatları

E-tekerlek.com kaliteli malzeme farkı ile üreticilerin her zaman yanındadır. Civata bağlantılı hafif sanayi tekerleklerini en uygun fiyatlarla satın alabilir yanında uygun fiyatlı menteşe, profil ayakları ve tapa seçeneklerine de sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Güvenli alışveriş ve hızlı kargo için e-tekerlek.com en doğru adres. Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.