Ekonomik Ağır Sanayi Tekerlekleri Tabla Bağlantılı Ağır Sanayi Tekerlekleri Ekstra Ağır Sanayi Tekerlekleri Yaylı Tekerlekler (Amortisörlü) Paslanmaz Orta Sanayi Tekerlekler Tabla Bağlantılı Orta Sanayi Tekerlekleri Paslanmaz Hafif Sanayi Tekerlekler Ekonomik Tablalı Hafif Sanayi Tekerlekleri Ekonomik Delik Bağlantılı Hafif Sanayi Tekerlekleri Tabla Bağlantılı Hafif Sanayi Tekerlekleri Civata Bağlantılı Hafif Sanayi Tekerlekleri Pim Bağlantılı Hafif Sanayi Tekerlekleri  Delik Bağlantılı Hafif Sanayi Tekerlekleri Soket Bağlantılı Tekerlekler Sabit Maşalı Tekerlekler Poliüretan Tekerlekler Kauçuk Tekerlekler Poliamid Tekerlekler Döküm Tekerlekler Çöp Konteyner Tekerlekleri Mobilya Tekerlekleri Medikal / Hastane Ekipman Tekerlekleri Tekstil Tipi Tekerlekler Market Arabası Tekeri Teşhir Standı Tekerlekleri Çiftli Sanayi Tekerlekleri Havalı Tekerlekler

Tekerlekler

Toplam 1388 ürün görüntüleniyor.

Tekerlekler

Tekerlekler, insanların hayatlarını kolaylaştırma bakımından tarihin en önemli buluşlarından biridir. Yıllar içinde ihtiyaçlar doğrultusunda tekerlek gittikçe gelişmiş daha dayanıklı ve verimli tekerlekler üretilmiştir. Günümüzde ağır sanayide, mobilyalarda, ev ve ofislerde, kullandığımız pek çok tekerlek çeşitleri bulunmaktadır. E-tekerlek.com farklı kullanım alanlarında hayatı kolaylaştıracak tekerlek seçeneklerini sunmaktadır. 

E-tekerlek.com size en uygun olan tekerleği bulabilmeniz ve farklı tekerlekler arasında karşılaştırma yapabilmenizi sağlar.  İhtiyaçlara bağlı olarak tekerlekler sabit veya tabla bağlantılı, pim bağlantılı, delik bağlantılı, cıvata bağlantılı ve soket bağlantılı seçenekleriyle dönüşümlü olarak tercih edilebilir. Tekerlek seçiminde dikkat edilmesi gereken konulardan biri taşıma kapasitesidir. Tekerlekler kategorisi altında ağır yük taşımaya uygun transpalet tekerlekleriile yükünüzü hafifletebilirsiniz. Tekerlek seçiminde tekerleğin malzemesi de dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden biridir. Döküm Tekerlekler, aşınmaya karşı oldukça dirençlidir ve çok yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Aynı şekilde poliüretan tekerlekler, endüstriyel uygulamalarda sıkça tercih edilen tekerleklerdir. Poliüretan tekerlekler aşınmaya dayanıklı, zemine zarar vermeyen, düşük gürültülü ve yüksek yük taşıma kapasiteleri sunan tekerleklerdir.

Mobilya tekerlekleri farklı çap ve renk seçenekleri ile özgün hareketli tasarımlar yapabilmeniz için e-tekerlek.com’ da sizleri bekiyor.Sıkıldığınız mobilyalarınızı ise kaliteli ve estetik tasarımlı tekerlekler kullanarak küçük dokunuşlar ile baştan yaratabilirsiniz. İş yerinizde hareketlilik istiyorsanız teşhir standı tekerleklerikategorisindeki farklı tekerlek seçenekleri ile iş yerinizin veya evinizin havasını değiştirebilirsiniz. 

Günümüzde binlerce hastanede hastalarınızı güvenle taşıyan tekerlekleri Medikal ve Hastane Ekipman Tekerlekleri kategorisinde bulabilirsiniz.

Size en uygun tekerleği bulmak için tek yapmanız gereken e-tekerlek.com ‘u ziyaret etmek tekerlekler kategorisinde keyifle seçiminizi yapmak. Ağır yükleri bize bırakın, hareketin gücü ile hayatınızı kolaylaştırın... keyifli alışverişler…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.